Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, az igaz, hogy vonzóbbnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, az igaz, hogy vonzóbbnak találjátok a párkapcsolatban élő férfiakat? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy kitesz a Tudtad-e a facebookon valami faxságot, a témát illetően már egyből érkezik a kérdés ide is :))


Nem vagytok puhák :)

2018. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ugyan úgy vonzó az is aki szingli. Sőt. Ha megtudom valakiről, hogy kapcsolata van egyből megy a friend zone-ba, nem teszem tönkre másnak a kapcsolatát azért mert tetszik. Szóval nem.
2018. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nem azon múlik, hogy kapcsolatban van-e. És én mindig együtt képzelem el a fickót a párjával, így esélytelen is, hogy férfiként gondoljak rá.
2018. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz :/ ha meglátom hogy kapcsolatban van, akkor nem is keresem a társaságát az illetőnek.
2018. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alapból igen, így működik.

Azért, mert a nőnek legfontosabb a jó apa, viszont ez nem látszik elsőre a férfin.

De ha sok nő lóg rajta, vagy csak egy, de az nagyon kötődik, az mindig jó jel.


Akik viszont most írtak, azok tudatos és jól nevelt nők, és odafigyelnek arra, hogy ne robbantsanak szét kapcsolatokat.

2018. márc. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Egy kapcsolatban számos buktató lehet, miért kellene növelni ennek az esélyét egy feleség/barátnő tényezővel?

2018. márc. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez igaz és fordítva is, nekem is sokkal szimpatikusabb egy olyan lány, aki kapcsolatban van (vagy tudom, hogy volt hosszú kapcsolatban).


Miért? Sok oka van, de röviden talán: az első szűrőn átment, képes rendes kapcsolatban lenni, valaki szeret vele kapcsolatban lenni, ez olyan mint egy Amazon-os értékelés egy termékre, valaki már megvette és jó értékelést adott, ami pozitívabb, mint ha semmi értékelés nem lenne.

2018. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!