Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tetszik nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik nektek a fiatal Don Johnson lányok?

Figyelt kérdés
A kérdés fiatalabb lányoknak szól. Nyilván a fiatal Don Johnsonról beszélünk, nem a mai idősödőről. A Miami Vice és a Harley Davidson And The Marlboro Man-es időszakról. Mikor ilyen kérdés merült fel, hogy ki "jó pasi" lányok körében, akkor engem mindig lehülyéztek ha felhoztam őt. Nem értem, hogy mi kivetni való van rajta. Majdhogynem teljesen szabályos feje van. Ha lelépne a barátnőmmel meg se sértődnék. Megérteném:D

2018. márc. 12. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
A fiatal lányok már nem gondolnak vissza nosztaligával ezekre a régi filmekre (hiszen még nem is éltek, amikor ezek a sorozatok mentek anno). Ők csak elkönyvelik, hogy egy ócska sorozat vicces ruházatú figurákkal. Max. ami eszükbe jut, hogy de béna volt az a kor, amikor a nagypapa még fiatal volt.
2018. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De itt nem a nosztalgiáról van szó, vagy hogy mennyire értékeli valaki azokat a filmeket, vagy sorozatokat, hanem egy adott ember külsejéről.

Persze lehet mondani, hogy változik a korízlés, de pl. egy fiatal kori Marlon Brandot a 80-as években is vonzónak találták a nők, nem csak az 50-es években.

Ráadásul van ami sosem változik. Én még régen tanultam az optimális arc arányokról és ha valaki rendelkezik ezekkel a mindenkori arányos vonásokkal az teljesen mindegy mikor élt.

Az is elgondolkoztató, hogy az elmúlt 15 évben akikkel telerakják a filmvásznat fiatalok, hát... régen nem kerülhettek volna rá. Színésznek nem olyan tehetségesek, a külsejükre meg inkább nem mondanék semmit. Eddig azt gondoltam, hogy Hollywood ezzel azt akarja plántálni, hogy nem csak a külső számít és direkt emberközelibbek legyenek a karakterek, mert nem éppen a legelőnyösebb külsővel rendelkeznek. Ha úgy tetszik hétköznapibbak. De most már szöget ütött a fejemben a gondolat, hogy ekkorát változott az ízlés.

2018. márc. 12. 16:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem erről van szó. Ha csak említett nekik, hogy Don Johnson, akkor max. egy ócska sorozat ugrik be nekik és röhögnek rajta. Kapd elő az okostelót és mutass fiatalkori fotókat a figuráról, rögtön meg fog változni a véleményük. A férfias férfiak most is kelendőek, csak a média sulykolja, hogy a ratyi a menő.
2018. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért nehezen hiszem, hogy ennyire nem tudnák és ez lenne a probléma. De ha ezen múlik, akkor tessék:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. márc. 12. 16:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress fiatalabb kori képeket is. Nem mindegyik fiatal lánynak jönnek be a 40 körüli palik.
2018. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Don meleg.😂😂😂😂😂😂talán ez állhat a háttérben.
2018. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valakivel kevered, mert soha nem volt meleg.
2018. márc. 12. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezeken a képeken is elég kivénhedt képe van màr...
2018. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kivénhedt azért túlzás. 36-40 évesen futott be, ez van. Azért nem néz ki öregnek. De a legtöbb lány szereti Jason Stathamet, bár nincs is vele baj. Most 50 éves... szóval...

Mellesleg most nézegettem top 100, meg 50-es listákat a sexiest actors of all time. Össze-vissza vannak, de van egy meglepő. Keletkezésüktől és szavazóktól függetlenül viszonylag mindig az elején van Steve McQueen. Éppen a napokban beszéltem róla valakinek, hogy nem éppen egy kifejezetten jóképű ember volt, de mégis a gyötört és emberközeli fejében és a teljesen elengedett stílusában, higgadtságában és magabiztosságában volt szerintem egy sárm. Úgy látszik ebben másokkal is egyetértünk

2018. márc. 13. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!