Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szükség lenne a fegyházban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükség lenne a fegyházban lévő fiatalkori börtönben lévő férfiak nemivágyuk lecsillapitására lányokat közpénzből fizetni?

Figyelt kérdés

A fiatal 18-20-25 év körüli férfiak fejlődő korban vannak szexuálisan is és ha bezárjuk őket egy kalitkába az nem lesz jó.

Rosszul hat a fejlődésükre és ha kiszabadulnak még több erőszakos bűncselekményt követnek el ráadásul a rabtársukal is erőszakoskodhatnak szexuálisan.


Szerintem ha a adó fizetők pénzéből olyan felesleges kampányokat fizet a kormány mint Soros György lejáratása amire milliárdokat elköltenek és teljesen felesleges ,akkor inkább már adják oda a rászoruloknak vagy a rabok fejlődésére beileszkedésére költsük el ezt a rengeteg pénzt.



2018. márc. 13. 08:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy tudom hogy elintézik egymás között :)
2018. márc. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Es jol is van az ugy!
2018. márc. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%

Közpénzből nem!


Viszont ha a börtönben dolgoznak és úgy keresnek pénzt (ami manapság is létezik, általában cigire, extra kajára, tisztálkodási szerekre költik), akkor el tudom képzelni, hogy havi 1-szer prostit fogadhassanak.

2018. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%

Nem kéne odakerülni. Probléma megoldva.

Szerintem aki börtönben ül az nem rászoruló.

2018. márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
Annak oruljenek hogy a recski banya bezart. Meg egyebkent: dicseretet ne kapjanak?
2018. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

Most szép h lekéne vezetniük ezt a sexuális energiájukat h a későbiekben ne legynek pl sexuális ragadozók , de aki pl erőszakos cselekmény miadt ül vagy esetleg gyilkolt , a prostinak is illene tudni vagy a rendazernek vele tudatni h kivel fekszik éppen ott a büntetése alatt össze !

Vagy most az őrök nézzék , felügyeljék őket ?

Szerintem ez bajos , plánr milyen vita lenne ha vkinek nincs erre pénze...

Az szerinzem okés mint ha joltudom brazíliában ahol a feleséggel vagy barátnőjével bizonyos időközönként együtt lehet !

2018. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%

"A fiatal 18-20-25 év körüli férfiak fejlődő korban vannak szexuálisan is és ha bezárjuk őket egy kalitkába az nem lesz jó."


Saját magukat záratták be, senki sem kérte őket, hogy raboljanak, öljenek vagy átverjenek más embereket.Ha megtették, akkor egyék meg amit főztek.

Nem azért dolgozom, hogy a bűnözőknek rendben legyen a szexuális élete a börtönben.Ha képtelenek voltak arra, hogy ne kövessenek el bűnt, akkor ne az én pénzemen akarják magukat kielégíttetni.

Már így is több pénz jut az étkeztetésükre, mint egy kórházban a beteg emberek etetésére.

És az, hogy a kiszabadulásuk után még több bűncselekményt követnek el, az nem függ össze a nemi életük korlátozásával.Egyszerűen annyi az egész, hogy nem tudnak tanulni a hibáikból, ill.többségük nem is akar.

2018. márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
76%
Nem kötelező oda kerülni!
2018. márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
Itt összességében a nemi erőszak és a szexuális bűncselekmények miértjeit is kellene tisztázni. Sokan nem tudják, DE a szexuális erőszak nem a kielégülésről szól (arra ott a recska). Aki erőszakot követ el az a másik feletti hatalomvágyból, dominanciából teszi. Az erőszaktevők nem a legszebb lányokat spécizik ki, hanem a legmagatehetetlenebbeket... De mivel ez a téma tabu, ezért ezt az emberek nem tudják. Prosti mellett is lehet ilyen devianciájuk, nem változtat rajta.
2018. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
72%
Aztán a sok kiéhezett szűz direkt megy börtönbe, mert van még prosti is, ingyen. Masszázs is kéne nekik, meg évente két nyaralás, és havi 300 ezer költőpénz, nehogy kimaradjanak valamiből.
2018. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!