Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az, hogy a legdögö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a legdögösebb csajok általában szőke vagy fekete/sötétbarna hajúak?

Figyelt kérdés
...
2018. márc. 13. 12:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Kösz, ez jól esik, hogy barnaként is lehetek dögös.
2018. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a sötét hangszínhez párosul a dög(ös) mentalitás. A szökék nyafkák és kényesek általában. Semmit nem lehet velük csinálni.
2018. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
*hajszinhez
2018. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mert a nők úgy általában szőkék vagy fekete/sötétbarna hajúak... 😀
2018. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Noren1989 ***** válasza:
100%

Esetleg vörös, lila, zöld, vagy bármilyen hajúak.


Nem tudom, de ez inkább a te prefereciád.

2018. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
talán azért mert a 90%-a a lányoknak szőke vagy fekete/barna hajúak...
2018. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát ez nem teljesen igaz, mert vannak világosbarna és vörös hajúak is bőven... de azok nem túl ütősek.
2018. márc. 13. 12:56
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Hát, vörös hajúként akkor így jártam, nem vagyok "ütős" :D


Life sucks.

2018. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
A dögös csajok szőkék, barnák, feketék, vörösek, vékonyak, átlagosak, sportosak, teltebbek, magasak és alacsonyak, hosszú és rövid hajúak, kék, zöld, barna szeműek.
2018. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hajszín az ami a legkevésbé lényeges. Bár a vörös, meg a fakó barna nem a kedvencem. Ugyanakkor az egyetlen lány akibe szerelmes voltam utóbbi hajszínnel rendelkezett.

De ha már szín, akkor sokkal inkább a szemszín ami fontos számomra. Nálam 99%-ban csak a világos szemű lányok rúgnak labdába. Csak rájuk tudnám mondani, hogy dögösek, mert pont a szemük miatt lesznek vadítóak. Viszont itt is bejön, hogy annak a bizonyos lánynak barna szeme volt...

Azért írtam ilyen hosszan, hogy érzékeltessem semmi nincs kőbe vésve. Majd rájössz, hogy nem lehet ilyen egyszerűen meghatározni a dolgokat, különösen nem egy hajszín alapján, amit bárki megváltoztathat és nem csak a külsőségeken múlnak a dolgok.

2018. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!