Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Számotokra a szőrös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Számotokra a szőrös vagy a szörtelenitett felsőtest a szexibb?

Figyelt kérdés
2018. márc. 13. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szőrös. Szerintem egy férfi többek között ettől férfias. Nem bírom ezeket a kis csupasz testű selyemfiúkat. 19/L
2018. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A természetes.


21/L

2018. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Első!

Akkor nálad a testépítők is csupasz csigák...?


Kérdező!

A szőr az ápolatlanság tükőrképe és ha izmos vagy akkor takarja az izomzatot tehát nincs értelme gyúrni.

2018. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha már itt tartunk, a testépitök nem jönnek be. Szoval szörös.
2018. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Olyan átmenet nincs, hogy karban tartott? Ahol nem kell, ott nincs, és sehol sem dzsungel?

Egy izmos felsőtest jól néz ki szőrtelenül is, meg a megfelelő mennyiségű szőrrel is

2018. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sok lánynak nem tetszik a szőrös, de én inkább egy kicsit szőrösebbet választanék mint egy szőrtelent.
2018. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A felsőtestnél inkább a karbantartott, vagyis rövidre nyírt, a túl dzsumbujosat nem magyon szeretem, de ha röbidre van nyírva, na az nagyon szexi tud lenni!:)


Egy szőrős vádli, illetve alkar is nagyon izgató tud lenni!:)

Meg délebbi területeken is inkább a karbantartott, vagyis rövidre nyírt, a dzsumbujtól rosszul vagyok..

2018. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A szőrös! :)


Egyáltalán nem az ápolatlanság jele, ha egy pasi szőrös. Teljesen normális, legyen is az.

2018. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ahol szőr van ott bűz van!

Gondolom erről a mondásról sem hallottál utolsó.

Nem véletlenül született meg ez a mondás, amit a szőrös hónalj indokol ha megizzad, de ez helytáll minden testrészre is ahol szőr van.

Az igénytelenség meg abból adódik hogy nem foglalkozik magával a férfi csak zuhanyzik jó esetben de nem szőrtelenít és mégis azt gondolják ennyi elég is a férfiassághoz mert jó az rajtam ahogy van... mondván.

2018. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Te jó ég, ez meg miféle biológia oktatás??? :D


A büdösséget nem a szőr okozza, a kettőnek semmi köze egymáshoz. Egy szőrtelen férfi is lehet büdös, ápolatlan.


Plusz, azért a szőrösségnek is vannak fokozatai. Nem feltétlenül egy pulikutya bundáját kell elképzelni, ha valaki szőrös férfit emleget.

2018. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!