Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lenne esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne esélyem dominánál? Nagyon vonz a dominák személye, de a BDSM nem, főleg nem alárendelt szerepben.

Figyelt kérdés
Szerintetek a dominák tudnak úgy nézni egy férfira, hogy ne akarják dominálni, sőt inkább arra vágyjanak, hogy enyhén dominálva legyenek általa?
2018. márc. 13. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A domina azert domina hg alarendeljen...
2018. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok szal. fogalmam sincs, de a domina nem attol domina, hogy dominálja a pasikat?
2018. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt vágom. De én meg azért vagyok férfi, hogy az olyan nők is a férfit lássák bennem, akik más férfiakat aláznak.
2018. márc. 13. 21:30
 4/9 A kérdező kommentje:

Pont ez a lényeg... Egy alapvetően sub lány már nem olyan izgalmas lerendezni rendesen. Engem pont az izgatna, ha egy olyan lányt, vagyis inkább nőt rendezhetnék le kicsit keményebben, akinek ez alap esetben nem kön be.

(De az esetembe bejönne még neki is, talán)

2018. márc. 13. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Magyarul a domináns csajjal jobb a sex mintha csak feküdne mint egy darab fa?
2018. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem. Ez ilyen becsületbeli ügy, vagy nem is tudom... Nagyjából ugyanazt csinálnám egy dominával is mint egy átlagos nővel, vagy egy subbal. Csak Ő ugye domina. Aki más pasikat aláz, dug, nőnek öltöztet.

De velem dugna (vagyis ezt szeretném elérni, nem tudom mennyire lehetséges) anélkül, hogy dominálni akarna, mert tudja hogy én ahhoz túl férfi vagyok. És olyan tipusúan izgul rám, ahogyan a sub csajok is.

2018. márc. 13. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez már ilyen kutyából szalonna kezd lenni.Neked csak egy nem nyuszika csaj kell,hanem egy vad.
2018. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én értem mire gondolsz. Volt egyszer egy hasonló kapcsolatom. Élveztem, hogy a férfi úgymond "be akar törni".

Sima dominánál szerintem nem lenne esélyed inkább olyannál aki mind két oldalt szereti.

2018. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Switch nőnél próbálkozz, abból amúgy is több lehet mint igazi dominából.

Én meg olyan vagyok hogy a hétköznapi életben kemény csaj vagyok, ráadásul feminista, egyedül élem az életemet és irányítom a dolgaimat, de szexben néha totál szub vagyok. Van ez így.

2018. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!