Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyankor mit lehet tenni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mit lehet tenni ha 25 éves szűz férfiként szeretek egy 15 eves lányt de nem akarok tole semmit?

Figyelt kérdés
Mert ez mar nagyon brutális korkülönbség. Mindig találkozunk a busznál es koszon nekem es olyan cuki de en nem akarok ragondolni se. Ez most azért van mert meg sose volt nom igaz?? Egyáltalán minek koszon nekem, azt se értem.

2018. márc. 15. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerencses😂 15L
2018. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha vársz egy pár évet, beleférhet ez a korkülönbség, pl. 28 és 18. Fölötte meg pláne.
2018. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Mit is lehet tenni? Először is magunkba nézni és gondolkodni egy kicsit.

Ha jól értem csak annyi ismertség van köztetek, hogy köszön neked a buszon. Igazából nem ismered, tehát semmi érzelmi alapja nem lehet a vonzalmadnak, így azt mondanám, hogy csak rá vagy gerjedve, egyszerű kéjvágy az egész. 25 éves szűzként ez megérthető, de amellett ne menjünk el, hogy egy 15 éves kislány ennek a célpontja, ami már kevésbé okés. Az a 10 év sok ha az egyik fél egy kislány.

Lehet, hogy azért köszön rád mindig mert tetszel neki, de ebben az esetben sem lenne szabad ezt esetleg kihasználni, neked kell okosnak és tisztességesnek lenni mert kettőtök közül te vagy a felnőtt.

2018. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
szegény csaj...
2018. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azért köszön mert ismeritek egymást valahonnan,és nem akar bunkó lenni.Mi a kérdés egyáltalán?Van barátja?Egyébként ha nem volt még nőd egy szelet kenyérbe is szerelmes lennél,szeretet hiányos vagy szóval könnyen megesik..
2018. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ismerjük egymást csak egy telepulesen lakunk, ő kezdett el nekem köszöni és én mindig visszaköszönök neki. Am igazatok van mindenben.
2018. márc. 15. 17:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ha ő hajtana rád véletlen, akkor 14 fölött már egyaránt nem törvénytelen és nem számít pedofíliának, de ha te kezdeményeznél nála az már gáz lenne szerintem. (Meg valószínű nem is venné ki magát jól a dolog, szóval jobb annyiban hagyod a dolgot szerintem.)

24/F

2018. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Semmiben sincs igazuk, ne add fel!!! Majdnem az összes komment valami kocsmai tahótól származik, vagy fotel filozófustól, ne vedd alapul amit ezek a hulladékok összevartyognak! Az ember ide segítséget kérni jönne de csak szemét domra bukkan sajnos, kevés kivétellel. Szerintem próbálj kezdeményezni egy beszélgetést hogy kiderüljön a számodra hogyan reagál. Sokminden kiderül ilyenkor, illetve az hogy még te is szűz vagy szerintem azt jelenti h nem kell izgulnod a túl nagy korkülönbség miatt, hiszen nem kizárt hogy a kiscsajnak sincs sokkal több tapasztalata mint neked a korkülönbség ellenére. Eszközeitek sincsennek "megrontani" egymást, szóval kár ettől tartani. Szerintem ér ismerkedni vele, és a fölöttem szóló idiótákat meg ér ignorálni. Ez egy nagyon király sztori, én drukkolok neked, és ne aggódj!!!
2018. ápr. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as ha szüzekről van szó a nagy korkülönbség nem számít? Ezt miből következtetted? Vagy csak te kinyilatkoztattad ezzel mintegy a többi hulladék és fotelfilozófus normális érvét félresöpörve? És melyik sztori itt a nagyon király? Az, hogy egy 15 éves kislány köszön a kérdezőnek, talán csak azért mert illedelmes? Képzeld nekem is rengeteg ilyen "király sztorim" van pl: a társasházban, az egyetemen, a munkahelyemen, a buszon olyanokkal akikkel nem feltétlenül vagyunk beszélő viszonyban de minden nap látjuk egymást akár többször is.


Elolvastad a kérdést és megértetted? A kérdező leírja, hogy anélkül szeret valakit, hogy akár csak beszéltek volna egymással? Ezt nem szerelemnek hanem kéjvágynak hívják, csak ezt egy olyan 25 éves srác akinek még nem nagyon volt kapcsolata az nem tudja magában megkülönböztetni. Erre a kéjvágyra amit egy 15 éves kislány iránt érez te azt mondod, hogy teljesen rendben van mert ez nem lehet megrontás. Lehet, hogy te sem tudod mi a különbség a kéjvágy és a szerelem között? Ha egy felnőtt szexuálisan kihasznál egy 14 évet betöltött kislányt és a lány ebbe beleegyezik a btk. szerint az valóban nem számít pedofíliának, de megrontásnak annál inkább.


Amit itt leírtál az nem válasznak tűnik. Sokkal inkább a saját korosztályában nőt találni képtelen ember önigazolásának aki, emiatt jóval fiatalabb kislányokra kezd pályázni. A kérdező majd eldönti, hogy azt fogadja meg, hogy felnőtt létére felnőtt nők társaságát keresi vagy arra hallgat aki liliomtiprásra buzdítja.

2018. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!