Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkozott, vagy beszél már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozott, vagy beszél már valaki olyan hivatásos hölggyel, aki vállal mozgássérülteket is?

Figyelt kérdés
Igen én az vagyok, de nem az a tipikus tolószékes, akire most gondoltok! Nem! Én bottal járok és ellátom magam, köszönöm!

2018. márc. 15. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nagyon nagy részük simán vállalja, de kérdezd meg.


Legyél ápolt és kedves, akkor sima ügy lesz.

2018. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez csak természetes.


És igazából már voltam ilyen helyzetben. De most tényleg hozzám hasonló sérült ember válaszát várnám, aki volt már konzumhölggyel…

Ha úgy könnyebb, mert nem akarsz erről a közösbe írni, írj privátban…

2018. márc. 15. 18:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen
2018. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom a helyzetedet, és kívánom, találd meg így is a boldogságodat! Nem javaslom, hogy ilyen hölgyhöz menj. Az életben minden helyzetből ki lehet hozni valami jót. Nem véletlen kerülünk azokba a helyzetekbe, amelyekbe kerülünk, és meg kell tanulnunk hatékonyan felvenni a harcot a nehézségekkel, és azokat javunkra fordítani. Biztos hallottál Nick Vujcic úriemberről, akinek se keze, se lába, mégse mondható boldogtalan embernek, pedig (tudtommal) nem járt prostituáltál, ha meg mégis járt valaha, nem ennek köszönheti a boldogságát. Felejtsd el a prostituáltat, ő csak anyagi hasznot akar húzni a nyomorodból!
2018. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Először arra gondoltam, hogy hosszan kifejtem miért is nagy butaság, amit mondasz, utolsó válaszoló! De mégsem fejtem ki ezt hosszan. Csak annyit mondanék, hosszú időbe telt, és sok-sok kudarca, míg ide jutottam, hogy feltegyem ezt a kérdést…

És elegem van abból, hogy csupán a járásom miatt megítélnek! Én is csak arra vágyom, mint bárki más!

És ha lenne más lehetőségem, azt tenném. De azt ne mondja senki, hogy várjak, és reméljek. Ha tudnád, milyen idős vagyok, belátnád az az idő már elmúlt…

Egyébként láttam néhány filmet a fent említett úriemberrel. És biztos vagyok benne, hogy ő is unja már, hogy csupán barátként tekintenek rá. És soha nem lesz ennél több…

2018. márc. 25. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:

barátként? olyan felesége van neki h na, és gyereke is

[link]

2018. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nahát! Ezt nem tudtam…

Ezen most meglepődtem…valóban szemrevaló a hölgy…

Azért én a saját tapasztalataimból kiindulva azt mondom, ez az a kivétel, ami erősíti a szabályt…

Ha elmesélném az én történetem… megértenétek miért tettem ki ezt a kérdést…

2018. márc. 26. 16:20
 8/10 anonim ***** válasza:
2018. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát erről van szó! Mindenkinek ajánlom, olvassa ezt a linket itt fölöttem.

Tanulságos…

Sőt van egy Németországban élő amúgy magyar haverom. Megkérdeztem ott ez, hogy megy…

És simán mutatott weboldalakat ahol prostik hirdetnek és a hirdetésük szövegében már ott van ő mozgássérülteket is fogad…

Persze van egy két magyal példa is erre, de ha hármat fel tudnék sorolni…

2018. márc. 28. 16:19
 10/10 A kérdező kommentje:
....
2018. máj. 8. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!