Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Mikor nevetgéltek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Mikor nevetgéltek a kis péniszeken az pontosan mennyire kicsi?

Figyelt kérdés
Mondjuk 8 cm hosszú? Ilyet nevettek ki vagy nagyobbat is és be hagytok ilyen kis péniszt tolni a puncitokba ha úgy alakul a helyzet? Lécci kort is írjatok 😉

2018. márc. 16. 10:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A 18cm is kinevetitek ? 😉
2018. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Legtobb embernek kevesebb es az orszagban levo roman kisebbseg es a nigg3r3k huzzak fel az atlagot am a magyar atlag 16cm-re xd
2018. márc. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%
17 cm alatti farokkal nekem komolytalanok...szkon szoktak nevetni! De volt olyan is akivel több ideje ismerkedtem és megkedveltem. Mikor szexre került sor őt nem nevettem ki csak miutàn elment. 14cm volt neki. Többet persze nem tudott elèrni és idővel megunta.
2018. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!