Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, ti szoktatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti szoktatok, igénylitek?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy vannak olyan lányok, nők akik szoktak férfi prostit felkeresni? Ha igen, hány évesek vagytok, hány éves pasit igényeltek, szexre, masszázsra vagy akár csak lelkizni egy kicsit valakivel? Ha nem csináltatok még ilyet, gondoltatok rá?


Azért merült fel bennem ez a kérdés, mert nézegettem egy oldalon a lányokat, közben pár fiú kommentjeit néztem meg, kíváncsi voltam ha igénylik őket, meglepően sok pozitív női kommentek vannak a képek alatt.



2018. márc. 17. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem fizetnék a szexért, ingyen is bármikor hozzájuthatok. Egy minimális emergiabefektetéssel magára igényes pasit is lehet találni.
2018. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, így képzeltem én is, ahogy írod, biztos egy nő bármikor ingyen kap pasit magának igénye szerint, csak akkor nem értem ki jár azokhoz a pasikhoz akik hirdetik magukat.
2018. márc. 17. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Soha nem fizetnek szexert. :D

Ha annyira kivanom, megoldom mashogy, ingyen es bementve ..

2018. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bermentve*
2018. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igénylem és soha nem is volt rá szükségem. Én se fizetnék a szexért. Ha nem volt komoly kapcsolatom, akkor volt szexkapcsolatom. Könnyen ismerkedem, nyitott vagyok, tehát ment az nekem mindig ingyen is.

És nekem erkölcsileg kizárt, hogy olyannal feküdjek le, akinek előttem már rengeteg nővel volt dolga és mindezt pénzért csinálta. Szóval nem, hogy izgat, hanem kiábrándít. Számomra legyen szó férfiről, vagy nőről, undorító, ha a testével keresi a pénzt és ezért hajlandó bárkivel lefeküdni.

2018. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fizettem meg erte, es nem is fogok. Viszont eljatszottam mar a gondolattal. A tobbiekkel ellentetben nekem nem megy az ismerkedes, nem vagyok szep, es meg a szexben is bena vagyok. Igy gondolat szintjen mae atfutott az agyamon, amikor nagyon "kancas" voltam, de nem fogok fizetni erte soha, ennyi penzt nem er meg.
2018. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!