Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti mit tennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Régóta vágyom erre a dologra, de félek, hogy a párom megsértődik. Azért nem tőle kérdezem, mert én meglepinek szánnám.

Most lesz a szülinapom és nagyon izgatna ha ezt tehetném vele.

Szeretném kikötözni egy székhez, táncolni neki, levetkőzni előtte, majd kielégíteni magam, őt pedig ott hagyni utána egy kis időre...majd aztán persze szexelnék vele.


Lehet, hogy nagyon beteg, de engem ez nagyon izgat. Szakító ok esetleg?

4 éves kapcsolat.


2018. márc. 17. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szakito ok? Szerintem ha emiatt szakit akkor nem is szeret elegge. Lehet tetszene neki. Nekem szemely szerint tetszene az ilyesfajta jatek
2018. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szakító ok.
2018. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, életem legszebb napja lenne.
2018. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mindenkinek más jön be és másra gerjed. Te ismered Őt így 4 év elteltével és gondolom tudod mi hozza igazán lázba. Minden okés lesz :)
2018. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mivel nem csináltam még ilyet, nem tudom erre hogy reagálna. Köszönöm a válaszokat.

A ti reakciótok mi lenne?

2018. márc. 17. 17:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék egy ilyen estének :)
2018. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem tetszik neki akkor abbahagyod, ennyi.
2018. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lassan mi is 4 éve vagyunk együtt, és elmondhatom, hogy nagyon kevés olyan dolgot tudok elképzelni, amit ne próbálnék ki vele, ha nagyon izgatja (pláne a szülinapján) :D


Amit te mondasz, az pedig távolról sem tűnik olyan dolognak, amit egyszer ne lehetne kipróbálni. Nekem biztos tetszene, már csak az újdonság miatt is.

2018. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem nagyon jönne ez be, de semmiképpen nem szakít az ember egy ilyen miatt. Fel sem merül
2018. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Számomra a kapcsolat alapja az őszinteség és a kommunikáció. Ha ilyet nem vagytok képesek megbeszélni, akkor az gond! Két okból: nincs meg a bizalom és elég rossz lehet a másik elől titkolni a vágyakat. Főleg egy 4 éves kapcsolatban!

Szerintem csak túl gondolod a dolgokat.

Magamból kiindulva pasiként ilyet simán élveznék, csak mondja el, hogy mit akar csinálni a másik.

Ellenben nem vagyunk egyformák és lehet, hogy neki ez nem tetszene, ezért ha azt mondja nem, akkor lehet kérdezősködni, hogy melyik részével van gond. Lehet, nem szereti, hogy kikötözik. De a másikra erőltetni, amit nem szeretne, nem akar a szexben az nemi erőszak. Nem hiszem, hogy meg akarnád erőszakolni.


Beszélj vele erről a születésnapodon, amikor már megvannak a kellékek :)

2018. márc. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!