Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti az ételek, italok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti az ételek, italok ízleléséről, vagy az orgazmusnál a kellemes érzésről mondanátok le inkább?

Figyelt kérdés
Ha az egyikről le kellene...
2018. márc. 17. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Orgazmus kellemes erzeserol.
2018. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyen az ételek és az italok íze. Így legalább nem kívánnám állandóan a pizzát, megenném az egészséges ételeket, sőt, mivel elég válogatós vagyok, ezek után nem kellene végre aggódnom, hogy mit egyek vendégségben vagy étteremben. Ezáltal megszűnne végre a magas vérnyomásom és le is fogynék. Hol lehet ilyet intézni?


24/F

2018. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az orgazmusról mondanék le inkább. (Hosszu sztori hogy miért.) 21/F
2018. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem szeretem a krumplis tésztát. Elvből nem eszek gyümölcsöt és nagyon kevés ideig tudom ugyanazt enni, ráadásul ha beteg vagyok ízeket sem érzek. Szerinted? Hülye lennék ha nem az ízlelésről. Végre ehetnék krumplis tésztát ugyan azt ehetném napokig, nem csuklanék a csípőstől stb.
2018. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
orgazmusról. Nekem amúgy sem olyan heves érzés
2018. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az ételek italokéről, az orgazmusról soha semmi pénzért, nekem nagyon intenzív, nem is értem az előttem szólókat...
2018. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ízek és illatok abban is segítenek, hogy felismerjem, hogy egy rossz-e, vagy ehető-e.


Szóval ez fontosabb, mint az orgazmus. A szeretkezésnél úgysem az orgazmus a legszebb számomra, hanem az együttlét és a bizalom.


Szóval ebben a fantáziában az orgazmus kellemes érzéséről.

2018. márc. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4: FYI: A csípőssége a paprikának nem íz :)
2018. márc. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!