Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell egy férfinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy férfinak később elélveznie, mint egy nőnek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Miért kell egy férfinak tovább bírnia, mint egy nőnek? Biológiailag, evolúciósan, nem így alakult ki ugyanis. A női orgazmus során a hüvelyösszehúzódások juttatják el a spermiumokat a megfelelő helyre. Tehát előtte be kell, hogy kerüljön a hüvelybe a sperma, tehát a férfinak kell hamarabb elmenni, hiszen ha nem így van, nem tudja a nőt megtermékenyíteni. Akkor miért kell a férfiaknak erőltetni, gyakorolni, hogy bírják minimum 15-20 percen keresztül?

2018. márc. 17. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk azért, mert már nem a barlangban vagyunk, és nem a gyereknemzés a cél, hanem a közös élvezet?:D

Amúgy tudtommal a szexben semmit nem kell.

A pasik, akik erre gyúrnak, nyilván azért csinálják, mert szeretének a csajuknak jobb élményt nyújtani, és nyilvána csajuk is megtesz dolgokat,amivel a pasinak akar lusz dolgokat adni.

Hol a probléma?(azon kívül, hogy téged ez valamiért személyesen érzékenyen érint?)

2018. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A probléma csak az, hogy a testünk nem az élvezeti igényekre született, ergo alapból mindenki hamarabb megy el, mint a női partnere. És ez elvárás, hogy ne így legyen, miközben így születik a férfi, így van kódolva.
2018. márc. 17. 22:08
 3/18 A kérdező kommentje:
Önzőnek gondolom valamelyest női oldalról, hogy fogja vissza magát a férfi, ne élvezze annyira a szexet, hogy ő jobban élvezhesse, tehát legyen rosszabb a férfinak, hogy a nő a maximumot kapja.
2018. márc. 17. 22:10
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta h kell? Ki kötelez rá? Egyébként meg az emberek manapság elsődlegesen az élvezetért szexelnek, nem gyereknemzés miatt, úgyh ezen esetben lényegtelen h mi miért alakult ki az evolúció során...
2018. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
A kis gyorstüzelő arra kiváncsi hogy hogy bírhatná tovább.😂😂😂😂
2018. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tény, igaz, viszont kedves utolsó, úgy látom nem akarod megérteni a kérdést. Az ember nem változott meg az eltérő igényeknek megfelelően, tehát a férfi alapvetően gyermeknemzésre születik, ma is. Azt, hogy a társadalmunkban nem ez a cél, hanem az örömszerzés, a testünk nem tudja, nem alkalmazkodott ehhez.
2018. márc. 17. 22:24
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Ha korai magömlésed van fordulj orvoshoz.

Én végig élvezem amíg a párom ficánkol a farkamon, nem okoz lelki traumát, hogy először ő megy el. Sőt ellenkezőleg, kifejezetten jól esik.

2018. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
nem kell csak tanítsd meg a farkad hogy ne lankadjon le
2018. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Szerintem attól, hogy tovább később megy el a férfi ember, attól még semmivel sem rosszabb a szex, sőt szerintem jobb is. Egyébként ha a nő csak egy biológiai gyerekkihordó lenne, akkor hogy képes orgazmusra, ha csak az a szerepe, hogy az összehúzodásaival a spermiumot eljuttasa oda ahova kell?
2018. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Nekem speciel soha nem baj, ha a párom éppen előbb elmegy.. úgyis folytatjuk utána :) nem mintha lennének ilyen problémái, de szerintem mindenkivel előfordul és aki szereti a párját, azt akarja hogy élvezze a másik.. én ilyenkor direkt rá is jatszok, hogy élvezzen csak el.

Viszont: csak szerintem hülyeség ez a sperma bejutásos dolog? Szerintem a hüvely osszehuzodasai, azaz az orgazmus alapból nem volt szükségszerű régen sem, de van egy alap “lüktetés”, ami úgy is bejuttatja a dolgokat ahova kell... akkor is ha később megy el a férfi meg egyébként is... az bejut magától és kész.

2018. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!