Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki őszintén írja le, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki őszintén írja le, mi az igazság. Mennyi az átlagos péniszméret? Eddig az átlagba gondoltam az enyémet (15\4.5), de mikor többször is az első "méretvétel" után vége a kapcsolatnak, gondolom a méreteim nem megfelelők.

Figyelt kérdés
Tegnapi buli után, szex elött közölte a csaj, hogy ekkora általános iskolában a gyerekeknek van. Elküldtem a francba, de ez a megjegyzés azért nagyon szar. Nem a vigasztaló, meg az ezzel kell együttélni, meg a valakinek majd jó leszel válaszokat várom inkább, hanem az őszintéket. Mindenhol azt olvasni, hogy 13,1 az átlag, meg 4centi vastagság. De akkor hogy is van ez?
2018. márc. 18. 11:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem egy picit nagyobb az átlag mint a tied, de fogalmam sincs, én csak a sajátomat ismerem.
2018. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Kivéve itt a gyakorikérdéseken - mindenkinek 20 centi felett van. A gond inkább azzal van, hogy valami normális helyen kellene lányokkal ismerkedni, nem ilyen buliban.
2018. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Általába a NORMÁLIS nőknek ez a megfelelő méret! Se nem túl nagy se nem túl kicsi.

De ez attól is függ hogy a nőnek milyen hosszú a vaginája.Értelem szerűen az a jó ha érzi is a nő hogy benne van a pénisz :)

2018. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Ne parti kurv[a]t szedjel fel talan, akikben meg a lofasz is harangozik.
2018. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom. Szerintem rosszakat fogtál ki eddig. Enyém 14-15/4.5 cm, kb mint a tied. Eddig nem volt senkinek baja vele. 4 csajom volt.
2018. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen átlagos a méreted,vastagságra talán kicsivel átlag feletti is.

El nem tudom képzelni,hogy valaki ilyen szöveggel képes nyitni.

Más probléma lehetett ott.Szerintem csak így akart lerázni.

2018. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%

Az őszinte válaszokat várod? Na jólvan. Az öcsémet annyira elkényeztették a szüleim hogy kb a cipőjét is be kell neki kötni,öltöztetni stb. Nem fogyatékos de beteg! Most nem ez a fontos! 13 éves. Volt mikor felállt neki és láttam. 14-15 cm lehet neki és kisfiú. Akkor gondolj bele ha belemegyek egy kalandba egy 28 éves felnőtt (látszólag normális) férfival és kisebb van neki mint az öcsémnek? Hát kínos!


Azt hiszem az igazi farok átlag közel 17-18 cm, a statisztikákat hamísitják, vagy ugye beleszámítják a súlyzósan elhízott bácsikát, meg 75 éveseket akiknek már nincs használatban a farkuk. És ez rontja a felmérést. Gondolt el ha csak mondjuk a sportos max 35 éves férfiakat néznek meg.

2018. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
5%

Szex előtt... elküldted a francba...


A 15-16 cm az átlagméret a 170-180 cm-es srácoknál, de a csajoknak férfias 190 cm körüli srácoknál átlagban megvan a 17-18 cm.


Összegezve: a csajok nem az átlagos férfiakat kényeztetik, hanem az átlag felettieket, nekik ők az átlagosak.

2018. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem alkalmi szexpartnereket kerestem. Nem is ilyen helyeken ismerkedtem régebben. Ez egy viszonylag ritka lehetőség volt. Nem nagyon tudok túllépni ezen. A komolynak induló kapcsolatok is ezek után értek véget. Ez a furcsa.
2018. márc. 18. 12:05
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Az atlag valoszinuleg 15-16cm hosszra. Vastagsag passz.


A tied egy nagyon jo meret es kielegitetted volna a csajt de o sajna fogyatekossaggal el. Hiszen bizonyos hossz utan mar senkit se erdekel a meret.


A vastagsagtol elvezik a szexet es az neked okes.

2018. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!