Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok nő azért szereti inkább a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő azért szereti inkább a hátulról pózokat (kutya, fordított lovagló, stb) mert szégyelli vagy nem szereti a mellét?

Figyelt kérdés
Ezt barátnőm mondta, aztán egész este erről beszélgettünk.
2018. márc. 19. 10:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Van akik a lógó mellét szégyelli, van aki a lógó hasát.
2018. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11: pedig milyen jól rá lehet markolni közben mind a lógó mellre, mind a lógó hasra :P
2018. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy kicsit én is így vagyok vele. Mondjuk amúgy is izgató hátulról, de alapvetően szégyellem a testemet.
2018. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
El kell jutni odáig, hogy ne legyen semmi szégyen, és akkor jó lesz mindenhogyan. Tapasztalat. Régen szebb voltam , feszesebb, vékonyabb, de most elfogadom magam és van kisugárzásom, és most élvezem is a szexet! Mert nem arra gondolok, hogy szép legyek, hanem hogy jó legyek ;)
2018. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ha azt írod, hogy a barátnőd mondta, akkor azt kizárólag a barátnőd gondolja úgy. Biztos ronda, és szégyelli magát és inkább a hátát mutogatja, mint a másik felét.

De ez nem érvényes a nők többségére, csak a barátnődre, meg a hozzá hasonlókra. Más ha hátulról szereti, akkor valószínűleg más miatt szeret úgy...

2018. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!