Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen átélni egy többszörös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen átélni egy többszörös orgazmust és hogyan csinálod?

Figyelt kérdés

Pontosan hogyan történik? Van közte szünet? Egyre nagyobbak lesznek? Hogy csinálod? Az első után nem hagyod abba az ingerlést?


Nálam ha az első után folytatom már nem esik jól, érzem hogy ennyi, nincs tovább.


Hogy lehet többszörösen átélni ezt?


2018. márc. 20. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, fiú vagy lány vagy. Lányoknál megy rövid időn belül a több orgazmus, de fiúknál általában 30-60 perc, amíg megint harcképesek lesznek.
2018. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nő vagyok, férfiaknál nincs többszörös orgazmus, persze lehet több menet stb, de azt nem hívják így, 30 perces szünetekkel

engem a többszörös orgazmus érdekel, amikor egymás után jön több, ami csak nőknél van

2018. márc. 20. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Bakker.........
2018. márc. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek elég 2-3 intenzívebb, utána kidöglenek tőle mint a liba, hosszan.
2018. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad a kérdést: orgazmus után sem kell abbahagyni az ingerlést, inkább még egy fokozattal feljebb kapcsolni. :)
2018. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

De van többszörös orgazmus, keress rá a "multiorgazmusos férfi" című könyvre.

ha már tájékozatlan vagy, legalább ne terjessz butaságokat.

2018. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Én a barátnőmnél misszionárius pózban tudom elérni. Egymás után 4-5ször el tud menni 1-2 perces szünetekkel. Minden egyes orgazmus után picit fokozni kell a tempót, és én nem szoktam leállni egy pillanatra sem. Imádom ahogy lüktet körülöttem. Más pózokban még eddig nem sikerült. Ott eddig csak 1 ment.
2018. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Masztinál elég egy, utána elmegy a kedvem, ha tovább csinálom akkor kellemetlen, érzékeny.

A partneremmel képes vagyok háromszor egymás után. Lovagló pózban sikerül csak. Az első orgazmus után pár percet ülök rajta mozdulatlanul, aztán kezdem újból a mozgást. De miután másodszor elmentem már kimegy a lábamból az erő, utána a pasi már úgymond csak "rángat" a farkán a harmadikig. 😁 de néhány lerc múlva be is következik

23N

2018. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!