Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is felizgultok az edzőtermi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is felizgultok az edzőtermi csajokra?

Figyelt kérdés

Gyönyörű látvány, ahogy félig izzadtan, szűk ruhában erölködnek, teljesen kész vagyok, minden vágyam egyszer edzés után lefeküdni egy ilyen csajjal, főleg ha kicsit husisabb is

25F


2018. márc. 21. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, maga a gondolat hogy izzadtan feküdjek le a nővel felfordul a gyomrom, ha már milyen büdös lenne?
2018. márc. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nem jó.

Elvonja a figyelmedet az edzésről....


Előtte ki kell verni...

2018. márc. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát semmi esetre sem próbálkoznék edzés közben. Aki egy kicsit is elszántabb nem palizni fog lemenni a terembe szóval edzéskor ez ki van zárva. Legalábbis a nők helyében én elküldenélek az edzésre hivatkozva. Mellesleg ha ilyen célod van, hogy fel akarsz szedni valakit akkor próbálkozz olyan termekben ahol van szauna. (nyilván normális keretek között, tehát ha csukott szemmel fekszik ne lógasd rá a filtert..:D) Hajrá!
2018. márc. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Kicsit sem. Sok túledzi magát, nem férfit akarok bszni hanem nőt...
2018. márc. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én kimegyek wc-re, és kiverem. Van, hogy közben, van, hogy utána
2018. márc. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha nagyon izmos. Nagyon bejönnek az izmos masszív nők.
2018. márc. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Drazicc ***** válasza:
Én is jól meghágnék egy félig izzadt izmos csajt. Nagyon felizgatnak főleg a feszes nadrágjuk... Az izzadás egy természetes jelenség, van hogy szex közben is leizzadunk, nem értem a korábbi hozzászólókat egyébként, de hát ez van mindenki más.
2018. márc. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek , mondjuk nem edzőterem, hanem TRX, de csak a sportosan vékony csajok...tudod Bátya, nálam már az a helyzet, hogy elmegyek, megéhezem, aztán hazamegyek és jóllakom😀
2018. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam edzeni csinos nők közelében, állandóan felállt
2018. márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!