Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak benne lennétek abban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak benne lennétek abban, hogy kicsit extrémevb vágyakat is teljesítsetek?

Figyelt kérdés
Tudom mindenkinek megvan a maga szexuális kultúrája. Nyílván az is relatív ki mit tart extrémnek. Egy olyan helyzet ha mondjuk a párotok leültetne titeket egy székre és finoman hátra kötné a kezeteket és bekötné a szemeteket orálisan kényeztetne titeket majd beleülne az öletekbe és lovagolna az bejönne nektek? Egy idö után persze lekerülnének a kendők, remélve addigra ez titeket is annyira felizgat, hogy utána fel akarnátok falni a nőt. Vannak ilyen jellegű vágyaim viszont mikor az egyik barátnömmel beszéltem erről ő azt mondta ez elég megalázó lenne egy pasinak. Emiatt nem tud, hogy el merjem e mondani vagy hohyan mondjam el a páromnak?
2018. márc. 23. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez messze nem extrém dolog.
2018. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Miért nővel beszélsz eről......?

Nem rohadtul nem extrém, amit akarsz, és főleg nem megalázó.

Ennyi erővel az is megalázó, hogy nőként szopsz....

A pasik sokkal nyitotabbak, mint a nők, velük beszélj erről

2018. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kinek mi az extrém. Egyénként én sem gondolom, hogy annyira az lenne. De bizonytalan vagyok kicsit.
2018. márc. 23. 17:44
 4/14 A kérdező kommentje:
Hogyan mondanátok el a párotoknak? Egyszerűen ültessem le és mondjam.el, hogy erre vágyom?
2018. márc. 23. 17:46
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez a legtöbb pasinak bejönne. Velem is csinált ilyet a barátnőm és nagyon jó volt:) Ha nem mered direktbe megkérdezni, akkor próbáld kipuhatolni, hogy mit szólna hozzá!
2018. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Bejönne, ez nagyon nem megalázó, a barátnőd kissé prűd. Jézusom, ezek után le sem merném írni ide, hogy én miket tapasztaltam meg, meg milyen vágyaim, ötleteim vannak. :D
2018. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ramone ***** válasza:
64%
Nekem nagyon bejönne de ezt nem kell szerintem megbeszélni... Simán hazaér és lekapod... Sokkal nagyobbat üt a dolog ha nem számít rá... Legalábbis nekem így jobban bejönne, de nem vagyunk egyformák és ez úgymond nem is olyan betegesen extrém... Hidd el ennél vannak komolyabb perverzioi is az embereknek... Nekem is a válaszoloknak is a szüleidnek is, neked is egyszóval mindenkinek... :)
2018. márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá én is, hogy mi lenne ha csak spontán történne meg, de nem akarok kellemetlenséget ha mégsem díjazná az ötletet.
2018. márc. 23. 17:56
 9/14 Mádár0218 ***** válasza:
30%
Nem extrém, de adnám :D
2018. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Zseniális ötlet, és az én szememben sem számít extrémnek. Én pl nagyon örülnék, egy ilyennek, és sok férfi társam is ;)


25f

2018. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!