Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire szeretitek ha a pénisznek nem frissen mosott szappan íze van, hanem már eltelt egy kis idő és érezni a rendes farok ízt?

Figyelt kérdés

2018. márc. 24. 09:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha nagyon rá vagyok gerjedve és eleve kívánom akkor még izgat is, de ehhez kell, hogy szeressem ismerjem..

Akár egy átszeretkezett éjszaka utáni többszöri élvezés után is jól eshet reggel...Ízlelni....

Első randin undorodnék..Bármennyire is fel vagyok fűtve...

2018. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 fannika29 ***** válasza:
14%
Helyzetfüggő.. :)
2018. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Fannika, neked prosztatád van, ne a hetero kategóriában szerepelj.

Fanni aki Ferenc!

2018. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Attól még szeretheti ízlelni a faszt, mert Ferencnek hívják...
2018. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem, nagyon felizgat.
2018. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mosotz legyen, mint állott.
2018. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Nincs is attól jobb mikor már nem túró van rajta hanem camambert. Én kifejezetten szeretem foggal letépkedni róla. Szeretem mikor a fogaim közé megy és még utána 4 órával is tudom ízlelgetni. Néha kiskanállal lekaparom és berakom a fagyra, hogy 2 hét múlva előkaphassam a fridzsiből és elnyalhassam meleg nyári napokon mint a jégkrémet.
2018. nov. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Te valami borzalmas undorító vagy!

2018. nov. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
Miért lennék az? (Utolsó). A kérdés nem undorító számodra? Milyen az a farok íz? Mihez lehetne hasonlítani? Meddig kell érlelni, hogy elérjük a kellő finomságú "farok ízt"? Ha valaki azt akarja, hogy jó ízes legyen a fa**a, akkor be kell tekerni folpackba? Meddig kell mosatlanul hagyni?
2018. nov. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Drazicc ***** válasza:
20 óra leforgása után kezdődik a mosatlan farokíz, ha valaki nem izzadt, nem mozgott sokat.
2018. dec. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!