Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ha a péniszemet gond...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha a péniszemet gond nélkül át tudom dugni egy szabvány WC-papírgurigán keresztül, akkor átlag alatti vékony a pö**öm?

Figyelt kérdés

Erre a 4 cm körüli gurigára gondolok: [link]

Nekem 3,7 cm körüli a vastagsága (de 4 cm tutira nincs) és simán keresztül tudom dugni a péniszemet egy ilyen gurigán. Akkor szembesülök vele igazán, hogy milyen vékony gyíkom van. Barátnőm még sosem volt, de nem is baj, mert egy ekkora pénisszel nem lehetne senkit sem kielégíteni. Egyrészt a csajok véleményére lennék kíváncsi elsősorban arra vonatkozóan, hogy ti egy ekkora pénisztől ki tudnátok-e elégülni, másrészt írhatnak olyan sorstársak is akik hasonló kicsi mérettel rendelkeznek. De a savazó, irreleváns válaszokat jelenteni fogom!



2018. márc. 26. 10:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ezt porszívócsővel szokták lemérni, és ne felejtsd el bekapcsolni előtte!
2018. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Az átlagos vastagság az 3.5-4cm,szóval teljesen felesleges volt kiírni a kérdésedet.
2018. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Minek dugsz wc papír gurigákat, ez a fétised?
2018. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
...akkor mikropéniszed van:)
2018. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

#napidörrentő.


Az eddigi 263(csak az idén) ilyen kérdésben nem volt meg a válasz?

2018. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%

Ezt sose próbáltam eddig! Méregetni se szoktam a farkam. De nekem nem megy bele a wc gurigàba:D Volt egy csajom ő mindig azt mondta jó vastag és hosszú (20 cm) a farkam. Lehet jól tippelte!


Csajozz nyugodtan! A nők hüvelye sem egyforma! Csak meg kell találnod aki passzol hozzád!

2018. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a férfiak 95%-a simán átdugja ezen. Ki mondta, hogy ez vékony? lol
2018. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7: "Szerintem a férfiak 95%-a simán átdugja ezen. Ki mondta, hogy ez vékony? lol"


Ezzel azért simán vitatkoznék. A legtöbb pasinak lazán megvan a 4-4.5 cm-es vastagság és elég megnézni az óvszerek méretezését, konkrétan azt, hogy a 47-50mm-esek már S kategóriában vannak miközben nekem még ez is érezhetően picit lötyög, miközben a standard normál eu-méretes gumik (52-55) konkrétan lecsúsznak rólam. Igen, egy selejt vagyok. :(

2018. márc. 26. 14:00
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

#7-es vagyok.

Simán rátudom húzni a farkamra a gurigát, viszont az átlagos gumi nem hogy nem lötyög, hanem még dolgozni kell vele, hogy rákerüljön, szóval ez nem jó példa szerintem. Meg ne is ebből indulj már ki. Pont azért 5cm az átlagos gumiméret, hogy kb mindenkinek jó legyen és ne kelljen ezer méretben gyártani. Ha meg mégis lötyög, akkor tudsz venni kisebbet, nincs ezzel gond.

Azt se tudjuk hány éves vagy és milyen hosszú. Engem nem is érdekel, de ezek is számítanak.

2018. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Nyulpucu vagy pajti! De popsiba elmegy!
2018. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!