Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A duplabehatolás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A duplabehatolás melyik fajtáját választanátok, melyikről fantáziáltok inkább? DP vagy DV?

Figyelt kérdés

Tehát inkább úgy, hogy egyszerre análisan és vaginálisan (DP - double penetartion), vagy úgy hogy mind a két farok a puncitokba hatolna be egyszerre (DV - double vaginal)? (Utóbbi mondjuk azért, mert az anál nem jöhet szóba.)

Hogy erre van-e megfelelő személy, vagy mit gondolnak és éreznek a srácok közben, esetleg hogyan kivitelezhető, az most nem számít. :)


Ha szerinted ez beteges, perverz és/vagy a szex két emberre tartozik, akkor ez a kérdés nem neked szólt. Köszi!



2018. márc. 26. 12:05
 1/9 A kérdező kommentje:

Gondolom dupla análra senki nem vágyik...

Olyan csak a mesében van. :D

2018. márc. 26. 12:15
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
#1 ritka szar mese lehet az! :D
2018. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

DO -double oral max úgy tudom elképzelni hogy 1et szopok 1 meg a vaginámba

de Anál nekem nem jön be

másik meg 1 pénisz alig fér be nem hogy kettő..

Meg valjuk be egy férfi nem igazán érintkezik egy másik péniszzel kivéve ha biszexek.. mert a legtöbb pasit zavarja ha hozzáért egy másik pénisz.

2018. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megengeditek, hogy férfiként annyi megjegyzést írjak ide, hogy nekem már volt részem DV-ben, de nem olyan egyszerű mint a filmekben... Az egyik mindig kicsúszott, rövid ideig működött mind a két szerszám egyszerre.

Valószínűleg gyakorlat teszi a mestert. Nem ártana gyakorolni. :)


32/F

2018. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy punciba, egy szájba.
2018. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Én bevallom, nagyon izgatja a fantáziám, hogy egyszerre 2 férfival legyek. Kipróbálnám a punci - anált egyszerre, ha nem menne akkor az egyiket szájjal kényeztetném :-)

Kicsi esélyt látok rá, hogy összejöjjön egy ilyen (hol, kikkel) lehet csak fantázia marad.. :)

2018. ápr. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Anál, orál és aktus egyszerre. Már volt benne részem...
2018. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#2: a DO - double oral valahogy így néz ki:

[link]


Vagy így:

[link]


:D

2018. ápr. 18. 08:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

L48

Nekem (sajnos csak egyszer) összejött a tripla: orál-anál-vaginál; valami fantasztikusan magával ragadó élmény volt, hogy bennem mozog három kőkemény fallosz, a beizgulásom a tetőpontjára hágott...

A partnereim is elégedettek voltak a szituval (rotációs rendszerben mindenki volt minden helyen), nem tudom, hányszor élveztem el...

Viszont az ismétlésnek alig van esélye, mert négy embert összelogisztikázni igencsak nehezen megoldható feladat!

L48

2019. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!