Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mellszex miért megalázó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mellszex miért megalázó egyesek szemében?

Figyelt kérdés

Hallottam csajoktól, hogy szerintük megalázó a mellszex..de akárhogy végiggondoltam nem értettem miért.

Miért?

Nem is fájdalmas és én alázást se látok benne...aki hasonlóan vélekedik leírná?



2018. márc. 26. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Mert éretlenek hozzá
2018. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

szerintem nem megalázó, pedig nekem is van egy pár dolog, amiről azt gondolom, hogy az (pl. anál, arcra élvezés, stb.), de a mellszex pont nincs ezek között :D

25N

2018. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Kb ugyanaz, mint bármi más.

Az az, amit annak fogsz fel.

Teszem azt valakinek a pisi szex sem az.

De van akinek minden az, ami nem egyenlőség alapú. Csak hogy nem egyenlő a két fél. Eleve van aki behatol, általában ő a dominánsabb. Általában.

De van akinek semmi sem az, amíg élvezik mindketten.

2018. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Számomra nem megalázó, csak érdektelen, mert én nem érzek semmit fizikailag tőle. És kissé kínos, ha ő nyög és élvezi, én meg fekszem ott, mint egy rongybaba miközben a melleimet kúrja. Az orál más, ott én akarok neki örömet okozni, teszek érte, aktív résztvevője vagyok, ez viszont számomra túl passzív és unalmas. A szeretkezés (nálam) a kölcsönösségről szól. Én sem akarnék a térdén lovagolni, ha ő azt nem évlezné.
2018. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem tetszik az elképzelés, pedig szűz vagyok. Más szóval, nem látom mi benne a ciki. L
2018. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be. Nem megalázó de nem jön be.
2018. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az, az más kérdés, hogy a 75/B-s mellemmel nekem soha nem lesz részem benne:D

Amúgy meg felfogás kérdése, ahogy előttem is mondták, ne keresd benne a logikát.

A femináciknál a misszionárius szex is megalázó és szívük szerint betiltanák, sztem meg egy rohadt jó póz, ahol lehet a pasit ölelgetni kézzel-lábbal:D

Nem vagyunk egyformák..

2018. márc. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de szerintem egyáltalán nem megalázó, szeretem csinálni. :D Úgyhogy engem is érdekelne, miért megalázó valaki számára...
2018. márc. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!