Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vezessem rá barátnőm a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem rá barátnőm a jobb előjátékra?

Figyelt kérdés
én 28F ő 24N. Magával a szex részével semmi gond, viszont az előjáték nagyon nem megy. Kb megáll annyinál, hogy én hozom izgalomba őt, ő meg kb annyival lezárja, hogy csókolózunk, meg van felőle kisebb testi kontakt. Viszont nem ér hozzá az intim régiómhoz (farkam) pedig nálam az kb. elengedhetetlen löket a teljes erekcióhoz. Próbáltam már rávezetni, hogy odavezettem a kezét, de kb 10 másodperc után elhúzza. 2 hónapja vagyunk együtt, volt már hosszabb pár kapcsolata nem is mondanám tapasztalatlannak, viszont ez nagyon zavar engem, pláne hogy átlagon felül teljesítek magamhoz képest ebben a kapcsolatban olyan téren, hogy izgalomba jöjjön a párom..

2018. márc. 27. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy ha 24 évesen fél tőle.Sztem ha elveszi a kezét egyből rakd vissza mindig,hátha rájön arra ,hogy mit kellene csinálnia.
2018. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy fél tőle. Volt már oral, kézimunka de ezek mind előjáték után, bár olyan hosszú ideig nem csinálta. Nem tudom, lehet előző párja nem szerette, még erre tippeltem, bár ki az aki nem szereti ezt. Viszont magammal is foglalkozni előjátéknál meg vele is elég lehangoló
2018. márc. 27. 08:43
 3/4 anonim ***** válasza:
DeNem miért nem szolsz neki? Szépen elmondod, h mit szeretnél, nem kell bunko modon. Elmondod neki, h drágán, olyan jol esne, ha simogatnál ott, vagy bekapnád, nekem is fontos, h szeresd a férfiasságom. Lehet, h 0 szexuális kultúrája van. Tanitgasd.
2018. márc. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, talán az a legegyszerűbb, ha rávezetni nem hagyja magát úgymond. Felnőttek vagytok elvileg, kommunikáció az alapja a kapcsolatoknak.
2018. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!