Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek volt már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drazicc kérdése:

Lányok! Nektek volt már olyan esetetek a buszon/villamoson vagy koncerten akárhol ahol tömeg van, hogy egy fiú sunyiban megtapizott, vagy odanyomta az ágyékát a feneketekhez? És ha igen milyen volt rá a reakciótok?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ezt hívják úgy,hogy zaklatás...
2018. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt, és nagyon nem tetszett. Pokolgép koncert volt , elől álltam, és akkor történt, egy erősen betépett srác volt. Hát, jól gyomron vágtam a szegecses csukló szorítómmal.

Aztán persze szórakozóhelyeken nagyon gyakori ez, és nekem például nagyon nem jön be. Kellemetlenül érzem tőle magam

19L

2018. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Volt, és nagyon nem tetszett. Pokolgép koncert volt , elől álltam, és akkor történt,előttem állt egy vonzó külsejű csaj én gyanútlanul csápolok és csapattam a hangulatot erre . Hát, jól gyomron vágott a szegecses csukló szorítójával!

Aztán persze szórakozóhelyeken nagyon gyakori ez, és nekem például nagyon nem jön be. Kellemetlenül érzem tőle magam!!!

Bocsi ne haragudj! :)

2018. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem volt, normális pasi ilyet nem csinál, es szerencsere nem botlottam meg ilyen alpári nyomorekba. :'D Tuti kapna akkora pofont amekkorát csak adni tudok.
2018. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugyan a helyzet más , de nagyjából azonos a történet. Kb 15 éves koromban történt , hogy egy nő (35-40 lehetett)( hatalmas cicikkel ) dörgölőzött hozzám . Amint arrébb mentem követett és csinálta tovább . Ma már más lenne , ha így inzultálna egy hasonló nő - de akkor be voltam sz....va .
2018. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Volt már ,buszon nagyon meglepődtem de nekem tetszett 20/L
2018. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Éjszakai koncert közepén egy mögöttem álló szórakozó elkezdtett önkielégíteni, és a nedvei az én hátsó oldalamon landoltak, ekkor megfordultam és láttam mi a helyzet. Az akkori barátom utána váltott a hapsival 1-2 pofont, elég undorító szitu volt, nem kívánnám a legrosszabb ellenségemnek se
2018. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát az utolsó nagyon durva... köszi a válaszokat.
2018. márc. 27. 17:20
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es 6-os,szokott lenni egy férfi aki mindenkinek nekitolja az ágyékát,valamikor combomnak tolta,azonnal kicsaptam a balhét. Utána egy 50es férfi nyúlt az alfelemhez ilyen ujjazó mozdulatokkal,ráüvöltöttem,majdnem elsírtam magam,még tagadta is az egészet,undorító volt. Mellesleg kapásból ott volt 3 jól megtermett férfi de mindegyik csak nézett ki az ablakon izomból,hogy ne kelljen segíteni.
2018. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

#9 Hát ez rohadtul nem tettszik.

Off mert F. vagyok.Egyszer viszont régen 3ason vagy 14esen ültem és egy szimpatikus fiatal nő a combját vagy a szeméremdombját a vállamhoz szorította megállókon keresztül,lehet hogy azt hitte a karfa a tömegben?Akkoriban gyámoltalan voltam,lefagytam..

2018. márc. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!