Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fitymaszűkületes férfiak! Mik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszűkületes férfiak! Mik a tapasztalataitok szex terén?

Figyelt kérdés
Mennyire zavar behatoláskor és szex közben? Egyáltalán mennyire húzódik fel a bőr merevedéskor? Csak kicsit vagy teljesen lent marad? Tesztek valamit azért, hogy a bőr lazább legyen?

2018. márc. 28. 13:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az még lemaradt, hogy önkielégítéskor nem okoz gondot? Azt hogyan végzitek?
2018. márc. 28. 13:28
 2/13 anonim ***** válasza:
Szűz vagy és fitymaszűkületed van?
2018. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
te hogyan végzed?
2018. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nőként kérdezem, mert nem tudom, hogy ez kinek milyen gondot okoz, illetve hogyan segítsek, ha a leendő páromnak az lenne.
2018. márc. 28. 15:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem büdös? Hogyan mosod a makk peremét?
2018. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mádár0218 ***** válasza:
95%

Akinek olyan fitymaszűkülete van, hogy már nemtudja lehúzni a fitymáját el szokott menni műtétre --> metélés


Nekem még 12 évesen műtötték, azóta nincs fityma a makkomon, de ez nem okoz semmiben hátrányt, sőt észre se veszik a lányok

2018. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem "kissebb" szűkületem van,ami annyit jelent,hogy álló állapotba nem tudom hátrahúzni.

Nem büdös,simán lehet mosni,csak közbe nem kell izgatni😊

Maszti is megy,csak erőssebbemn kell markolni,hogy izgasd a makkot a bőr alatt.

Szex terén: A szpás nem okoz olyan nagy örömöt,mert a makk takarva van bőrrel. (Nagy kaland)

Ami csajoknak jó ebbe,hogy nagyon sokáig lehet hancúrozni rajt,mert kevésbé izgatja a punci a fedett makkot.Akár 30-40percig is birom. Ilyen úton is lehet orgazmus,jelenleg 2gyerekem van:)


40/f

2018. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: és nem fáj meg feszül pl. szex közben? Óvszert lehet így is ráhúzni?
2018. márc. 28. 20:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért feszülne? A punci ha nedves,akkor csúszik. Páromnak nem fáj,akkor nekem se😊.

Lehet rá húzni,amit ondótasaknak hívna a gumi végén,oda kerül a bőr.

"Kézimunkánál" kell vigyázni,mert túlzottan hátrahúzva fáj,meg esetleg sebesedik. De megvan ennek is a trükkje hogyan lehet elkerülni.

2018. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a kiegészítést! :o)
2018. márc. 28. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!