Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A péniszem lelankad szex előtt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A péniszem lelankad szex előtt?

Figyelt kérdés

Már csak, ha megölelem a párom feláll. Petting alatt is minden jó. Ha egyedül csinálom magamnak akkor is működik viszont folyamatos stimuláció hiányában lelankadok. Ahogy oda kerülünk, hogy felhúzzuk a gumit egyből puhul és már fel sem tudom húzni. Soha nem volt még velem ilyen.


Annyit hozzá tennék több mint egy éves szexuális kihagyásom volt ezelőtt. Volt már veletek ilyen ? Urolgógushoz 2 hét mulva kaptam időpontot viszont barátnőmmel együtt töltenénk most az ünnepeket.


Tudtok ajánlani valamit ami bevált és vény nélkül lehet kapni ? Ja igen és azért félek a legjobann mert olvasgattam a témában és a reggeli merevedésem vagy nincs vagy van, de kevesebbszer szokott lenni mint ahányszor nincs.


Valami S.O.S megoldás amig ki nem derül van-e szervi bajom ?



2018. márc. 28. 14:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kihagytam, 30/F
2018. márc. 28. 14:07
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Biztos, hogy nincs szervi. Valamiert akar tudatalatt rastresszelsz a gumira.
2018. márc. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Soha nem volt problémám a gumival. Engem nem zavar, ha a kedvesem nem szeretné mindenféle hormonnal tömni a testét. Lehet az egy éve minden áldott napos minimum egy öngkielégítés miatt lehet ez ?
2018. márc. 28. 14:19
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Az is könnyen lehet hogy ha rendszeressé válik, akkor helyreáll minden.

Én is voltam így, nagyon ijesztő volt. Vagy fél év szexmentesség után lehetett volna egy gyönyörű alkalom, de nem történt az ég világon semmi odalent. Egyrészt iszonyatosan ciki volt, a partneremnek is rosszul esett, meg én is megijedtem, hogy ez most mi.

De a következő alkalom már félig-meddig sikeres volt.

Utána meg annyira helyrejött minden, hogy alig bírtam magammal, napközben is volt hogy nem tudtam felállni a helyemről, mert egy kósza gondolattól betonkemény lett.

2018. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hagyd abba a verest. Egyaltalan minek veres, ha van nod? Sokkal elvezetesebb lenne a szex kicsit kiehezve es a farkad is kokemenyen allna mindig.
2018. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat, néha csak 2 hetente látjuk egymást.
2018. márc. 28. 16:24
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Kam agra. Netről 3nap után megérkezik, és nagyon fain (zselé)
2018. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szervi bajod,ez egyértelmű,mert akkor sem pettingnél,sem masztinál nem lenne erekciód.

Nem értem,akkor minek kellene bármiféle mocskot szedned?


1 évig csak a kezeddel okoztál magadnak örömet,ahhoz vagy hozzászokva.Ennyi az egész.Idővel visszaáll a rend,de ahhoz vissza kell fognod magad,ami az önkielégítést illeti.

Akkor nyúlj magadhoz,ha már nem bírod,ne megszokásból.

Azért mert néha csak 2 hetente tudtok csak szexelni,attól még neked nem kell naponta kiverned..

2018. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor simán lehet, hogy ha redukálom heti 2-3 alkalomra és helyre is áll a rend ?
2018. márc. 28. 18:37
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem!

Az 1. héten lehet 1-2, a 2. héten egy se.

Ha ezt nem bírod ki, akkor függő vagy, az meg elég nagy probléma.

2018. márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!