Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hajléktalanok szexelhetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hajléktalanok szexelhetnek az utcán?

Figyelt kérdés

Ha van egy hajléktalan pár akiknek nincs hová menniük akkor ha a metró aluljáróban a földön a takaró alatt szexelnek az bűncselekmény?

Mert a hajléktalan szállókon még ugyse lehet szexelni mert az közintézmény.



2018. márc. 29. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
én nem vagyok hajléktalan de szexeltem utcan
2018. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem szexelnek hajléktalanok, mert alkoholisták is általában, és a férfinek nem hiszem hogy van merevedése, meg a téli mínuszoktól már "megfagyott", tehát nem hinném hogy működik a szerszámuk. De biztos vannak kivételek. Vagy takaró alatt, vagy erdőben.
2018. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Törvényileg nem lehet. De megteszik. Eleve vannak a damn hobo videók és csak kevés fake belőlük. Illetve Boráros tér Petőfi híd alatt fényes nappal. Egy lepukkant hobo 2 hasonló nőt cidáztat és közben meg kurjongat. "igen! Ez az élet!" Megtörtént eset...
2018. márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudomásom szerint az erdő ugyanúgy közterület, mint az utca. Közterületen nem szabad szexelni, meztelenkedni, mert megbotránkoztathat másokat. De a törvény és a valóság két különböző dolog. Gondolom a hajléktalanok is megoldják valahol, hiszen nekik is csak vannak igényeik.

A büntetéstől nem igazán kell tartaniuk, pénzre hiába büntetnék őket. Legfeljebb börtönbe viszik őket, ahol kapnak enni és meleg van, szóval jobb, mint az utcán. Szerintem, ha nem egy forgalmas közterületen csináljàk, hanem pl. erdőben, akkor talán még az éppen arra járó rendőr is szemethuny a dolog fölött.

2018. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Amíg nem nyilvánosság előtt csinálják vagy nem kapják rajta őket, addig nem. xD
2018. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Közszemérem sértés a nyilvános szex, az pedig szabálysértés, nem pedig bűncselekmény. Ha az lenne én életem végéig sitten ülnék. Azokanak a szerencsétlen sorsú embereknek pedig szerintem kisebb gondjuk is nagyobb annál, minthogy ezen problémázzanak, ha szexelni akarnak.


34F

2018. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!