Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Gyakrabban kívánnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Gyakrabban kívánnátok meg a párotokat, ha nagyobb mellmérettel rendelkezne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy kismellű barátnőtök, többször és hamarabb tudna felizgatni titeket ha nagyobb mellei lennének?

Nyilván egy nagymellű lánynak könnyebb elérnie a kívánt vizuális hatást, egy kismellű lánynak egyéb praktikákat kell bevetnie, mit gondoltok?



2018. márc. 29. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kellenek egyéb praktikák, ha kis keblekkel rendelkezik, akkor azokat élvezem ki maximálisan.
2018. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Mindig kicsi vagy átlagos mellű barátnőim voltak, sosem kívántam kevesebbszer mert kicsi mellei voltak, sőt... a kicsi mellek sokkal szebbek mint a nagy mellek...
2018. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Páromnak mindig is a nagyon apró mellekkel rendelkező nők tetszettek. Nekem hozzájuk képest még nagy is, pedig nekem is elég picurka. Szóval ő például határozottan jobban kíván így, hogy kis mellekkel vagyok megáldva.


20l

2018. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A nagyobb mellek mindig jobbak szerintem
2018. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is nagy mell párti vagyok, de egy kis formás cici is nagyon szép tud lenni!
2018. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kinek mi a kicsi meg nagy...
2018. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mikeXxX ***** válasza:
Gyakrabban csak azt a nőt kívánnám aki végre nem csak a hátára fekszik és várja a meglepit inkább tesz érte és nem maradi felfogású ! 38f
2018. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát az enyémnek elég nagy van,de sajnos mása is
2018. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva egy kismellű lány sose tudna felizgatni.
2018. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eleve olyan nőt választok barátnőnek akinek lázba hoz a fizikai felépítése, így kicsit értelmetlen számomra a kérdés:)!
2018. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!