Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha az tetszik, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha az tetszik, ha egy lány kínoz engem?

Figyelt kérdés

Egyszer beszélgettem egy vérfétises lánnyal,aki azt mondta,hogy meg akar vagdosni,belém akar harapni,meg akarja kóstolni a véremet stb.

Nekem ez nagyon tetszett,hogy ilyeneket akar velem csinálni



2018. márc. 29. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj, én mindenkinek elfogadom a fétiseit (az más kérdés, hogy nekem személy szerint nem jön be), de nagyon vigyázz, nehogy a hullaházba köss ki végül! Nem tudhatod mi lakozik egy ilyen emberben! Az is lehet, hogy élesben nem lenne elég neki a felszíni vagdosás, hanem kicsit mélyebbre mártaná benned a kést.. Légy óvatos!
2018. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is kipróbálnám, csak még nem találkoztam vérfétises lánnyal. Amúgy szerintem nem baj. Nem mondanám annyira normálisnak, de nem baj.
2018. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbàlkozz egy medvével, annál nincs jobb.
2018. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fura ezt úgy olvasni, hogy én meg nem bírom a vért :D Annyira, hogy egy komolyabb vérzéstől el is ájulok akár


Bajnak nem baj, ahogy az első írta, én is elfogadom másik fétiseit. Mindenkit más izgat, mindenkinek a maga dolga, és kívánom, hogy mindenki átélhesse legalább egyszer amire vágyik :)

Viszont ezekkel tényleg vigyázz, mert itt már könnyen lehet komolyabb bajod belőle.

2018. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Addig semmi nem baj, amíg mindkettőtöknek bejön, és amíg biztonságos. De ez már azért kockázatosabb téma, mint mondjuk a lábfetis.
2018. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eléggé gáz, mert nem tudhatja, hol a határ, így bajt okozhat, ki-mit-mennyit bír. Ez a dolog nem játék!

Engem a verekedős nők izgatnak:).

2018. márc. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!