Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez utal a kis péniszre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez utal a kis péniszre?

Figyelt kérdés
Főleg nők írjanak, hogy erről mit gondoltok. Ha egy férfiben kevés a tesztoszteron ez miatt nőies alkatú, baba arcú, mellkasa sem szőrösödik és normális szakált sem tud növeszteni mert nem minden részen nől neki az arcszőrzete sem. Ezek utalnak arra, hogy az illetőnek kicsi a pénisze? Én is ilyen vagyok, szóval tudom milyen a farkam csak vélemény kellene főleg nőktől.

2018. márc. 30. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mini cooper, mini pecs.
2018. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Nyugodtan ásd el magad. Ilyen helyzetben csak ez használ.
2018. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem a kevés tesztoszteron okozza a kis péniszt.

Nekem se dús az arcszőrzetem és a farkam se 20 centis, mellkasomon 3 szál szőr van még is túl sok tesztoszteront termel a szervezetem, ezért is kezdett 18 évesen hullani a hajam és vagyok kopasz mostanra. :D 28/f

Ez genetika, ennyi.

2018. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a tesztoszteronom múlik. Ha ilyen egyszerű lenne mindenki tömné a serkentő tablettákat hogy nagy legyen a faxa.
2018. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Mennyire kicsi a kukacod?
2018. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, gyermekkoromban volt egy tréfás versike:


Szeme szinte villámot lövell,

Állán szakálla, két l-vel.


Szerencséd, hogy nem vagy államelnök, ebbe bele is bukhatnál... :)

2018. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is alig szőrösödök 25 évesen, igaz izmos testalakatom van, és 19.5 cm-es farkam. Magyarán semmi köze a testszőrnek hozzá.
2018. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!