Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Zavarna titeket, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Zavarna titeket, ha kutyapózban szexelve a pasi a feneketekbe dugná az ujját?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 00:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
ilyenben volt már többször is részem, nem okozott problémát. csak finoman óvatosan csinálja, ne durr bele...
2018. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Én szeretem. Söt a vibrit is. 49 éves nö vagyok
2018. ápr. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. ápr. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az zavarna ha nem dugná be 😉
2018. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem bánom, azt csinál velem amit akar, de csak Ő. Imádom! Mindig kell nekem, bármi de csak tőle :D 15 éve! :D
2018. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem zavar, sőt nagyon kedvelem.
2018. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, megkérdez-e előtte. Ha minden figyelmeztetés nélkül váratlanul csinálja, ott lenne vége a szexnek. Ha szólna, és eldönthetném hogy épp szeretném-e, akkor még jó is lehet.
2018. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
#17 de hogy lehet erről megkérdezni valakit szex közben. Megy menet és közben kérdez, hogy szabad e? hát :/
2018. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Persze. Vagy szerinted jobb, ha a tudtod nélkül hirtelen a s*ggedbe dugja az ujját, csak mert ciki az ágyban kommunikálni?

Nem mindig használható bejáratnak az a lyuk, mert előfordulhatnak olyan napok, amikor mindkettőnknek kellemetlen élmény lenne a vége. Ha épp nincs kedvem hozzá, vagy érzékenyebb ott, akár fájdalmat is okozhat. Nálam a bizalom alapját jelenti, hogy tudom, hogy nem tesz olyat kérdés nélkül, ami nekem kellemetlen lehet. Nem kell egy órás tárgyalást tartani, sőt még szavakat sem muszáj használnia ehhez. Kommunikálunk szex közben és figyeljük egymás jelzéseit. Szerintem ez így normális.

2018. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, a válaszom igen 15 éve házasok vagyunk, nem beszélgetek privátban, bocsánat. De a kapcsolat elején nem voltunk ennyire vadak, akkor még kis tapasztalatlanokként simán, mint mások :D misszionárius, később más pozitúrák és orális szex, aztán elszabadult a pokol :D mindent szabad, ami a másiknak jó, vagy a másiknak azért jó, mert neked is. És ha nem okoz fájdalmat neked, de neki örömet okoz valami, akkor miért ne, mondjuk ezt a dolgot én is kedvelem. Mostmár nem csak az ujját teheti be hátra :) Mondja is, hogy mindig erre várt, hogy ez bekövetkezzen. Nade ha mindig mindent megkap az ember … majd eljön mindennek az ideje, fent kell tartani az érdeklődést mindkét részről. Fő a fokozatosság, aztán a teljes kitárulkozás után pedig fontos, hogy mindig legyen valami új. Én néha azt mondom, ma csak én leszek, tudod, simán én. :) Szeress meg! Néha az is nagyon jó tud lenni. Mindenkinek jó kedvet az intimitáshoz!
2018. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!