Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mennyi ideje voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ideje voltatok együtt a párotokkal mikor először lefeküdtetek? Hány évesek voltatok? Mennyire fájt? Óvszert vagy tablettát használtatok?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 1. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Mi közöd van hozzá????
2018. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
15 voltam. Gumival csinaltuk es eleg kicsi volt a farka:D egyaltalan nem fajt
2018. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A másodiknak köszi az értelmes választ... 😁
2018. ápr. 1. 18:10
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig őrizgettem a szüzességem, 20 évesen találkoztam eg férfival, szó szerint az első pillantástól kezdve mindketten vonzalmat éreztünk a másik iránt, az első személyes találkozó alkalmával szeretkeztünk (én vele először). Használtunk óvszert. Nagyon hosszú előjáték volt, mégis nagyon fájt, de nagyon pozitív élmény, ezzel együtt csodás érzés volt ez a fajta közelség. Együtt vagyunk még mindig.
2018. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

16,5 voltam

21 volt a pasi

3 hónapja voltunk együtt

fájt, de kibírható volt, óvszert használtunk

2018. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

én 25 ő 24,

3 hónapja voltunk akkor együtt,

jó volt, nem fájt,

semmit, csak megszakítást

2018. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Egy pénteki napon ismerkedtünk meg kutyasétáltatás közben, hétfőn együtt ebédeltünk, péntekre áthívtam filmezni és ott is aludt, szóval kb egy hét.

Én (akkor) 27, ő 23

2018. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6%
Ne haragudjatok, de hogy a francba lehet kibírni 23-27 éves korig szex nélkül?! 24 vagyok, 16. szülinapom előtt egy hónappal veszítettem el a velem egykorú első szerelmemmel, akivel 1 évig együtt is voltunk. Soha nem bántam meg, mert legalább több pasival is együtt voltam mielőtt összejöttünk a párommal, akivel 6 éve együtt vagyunk. És soha nem jutna eszembe megcsalni, mert próbáltam már előtte mással is, így tudom, hogy vele összeillünk szexben. Ha vártam volna szerintem sokszor gondolkoznék azon, hogy vajon mással milyen lehet. Sok házasság megy tönkre azert, mert valami újra vágyik az egyik fél.
2018. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

6-os vagyok


Utolsó, attól, hogy neked nem elég egy fxsz, ne magadból indulj ki. Nem mindenki találkozik már tini korában olyasvalakivel, akivel érzelmi alapon (márpedig ez sokaknak fontos) le tud feküdni. Én ha szerelmes vagyok, nem vágyom másra, sőt el se tudnám képzelni, hogy mással feküdjek le. Kialakul az érzelmi kötődés, ragaszkodás, stb. Én nem a fxszt látom benne, hanem az embert.

2018. ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%
és nem azért nem akarom megcsalni, mert "már tudom milyen mással", hanem mert nem tudnám megtenni, mivel szeretem és tisztelem
2018. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!