Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci lányok is a nagy vastag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok is a nagy vastag péniszt szeretik?

Figyelt kérdés
Akiknek nehezebb partnert találni, mivel sokaknál nem ők az ideálok. 3,5 cm-es pénisz vastagságra nekik is kevés?

2018. ápr. 2. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
ott inkább a hosszúság számít... Van hogy a méret sokszor nem lényeg egy egy duci csajnál kell legalább 3-4 centi hogy elérj a lyukig. Nem gonoszságból mondom.
2018. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez hülyeség. Tudd használni! Nem mondom, hogy nem számít a vastagság meg a hosszúság, de nem az az elsődleges.

Duci nőként bár nem sok tapasztalattal, de bátrán kijelentem, hogy a hüvelyünk pont olyan mint a vékony nőké. :)

2018. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

kettesnek igaza van! olyan baromságokat tudnak összehordani az emberek, duci alatt mit értünk? 60-70-80 esetleg 90kg?

amelyik pasi nem tud kielégíteni egy nőt, az ne a nő súlyára fogja, és ne is arra, hogy rövid/vékony a farka. a technikával van a baj!!!

én 80kg vagyok, 16cm bőven elég. ez hatalmasnak számít kedves ítélkezők? mert szerintem nem, mégis elég.

2018. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen, pont olyan, de ott még van egy pár centis zsírréteg, ahogy egyik válaszoló írta, és odáig el kell jutni :) amivel semmi baj nincs, mert irtó szexik ám a duci lányok :P
2018. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Számomra kicsit sem szexi, viszont egyet értek a 4-es válaszolóval, hiába ugyanakkora a hüvely, ha a hatalmas popó vagy has miatt extra hissz is kell hogy beérjen a kuki a lukig 😁
2018. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Ne vicceljetek már...

1. 60 kg-mal még nem duci valaki.:D Aki nem hajszálvékony, az már duci?

2. A "duci" szó nálam KB. 70 kg-nál kezdődik. De amit itt egyesek leírtak, az nem 70 kiló. Kérlek... Akinek akkora a (bocsi, de) hája, hogy nehéz tőle behatolni, akkora a pocakja, hogy lelóg a puncijáig, az már 90-100 kiló fölött van. És arra már nem a "duci"-t, hanem az elhízott szót használják, legtöbb esetben. Bocs.


L (~65 kg)

2018. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


ez a nő biztosan van 75-80kg.

annyira extrém elhízottnak számít, hogy méteres farok kellene hozzá?

2018. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Megnyugtatlak, hogy a 3,5cm-es vékonysággal, testalkattól függetlenül a nők többségénél kevés leszel. Nekem is ilyen vékony. Testalkattól függetlenül voltam ducibb ~70-75kg és vékonyabb csajokkal is. A tekintetük elárul mindent, azt nem tudják megjátszani hosszú időn keresztül..
2018. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is osztom az előző véleményét. Nekem is 3,5 cm-es és soha egy csaj sem élvezte. Minden egyes együttlétünk kudarcra volt ítélve, mert szinte harangoztam mindegyikőjükben.
2018. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Boss911 ***** válasza:
Ti legalább tudjátok hogy 3,5 az átmérője. Mikor én akartam lemérni, megcsúszott az a lapos csúsztathatós mérő mikkentyű és két olyan vágást kaptam rá, hogy utána sose érdekelt.
2018. ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!