Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam meg (nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg (nem bantoan) a baratnomnek, hogy o is elegitsen ki oralisan?

Figyelt kérdés

Nemreg fekudtunk le egymassal eloszor (uj kapcsolat). En kielegitettem ot oralisan, majd azt mondta, hogy “nem baj, ha en most nem?...”. Mondtam, h nem, de hogy vezessem ra, h nekem is igenyem lenne ra?

Tudom, hogy a korabbbi partnereinek megtette (beszelgettunk mar ilyenekrol).

Legkozelebb mondjam meg neki, h kapja be? Vagy hogy lehetne ezt finoman kozolni vele?


2018. ápr. 2. 23:18
 1/8 RRR ***** válasza:
100%

Nemreg fekudtunk le

“nem baj, ha en most nem?...”


hová a túróba sietsz??

ki fog,csak ne erőltesd és adj neki időt

..

2018. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
legközelebbi alkalomnál legyél benne biztos, hogy odakerül az arca elé a farkad, és nézz rá, hogy várod, hogy végre kapja be. legyél férfi
2018. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkéred és kész, nem gondolom,hogy ez felnőtt embereknél problémát kéne jelenteni. Nekem exem kerek perc megmondta,vagy kinyalom mint a joghurtos bödönt vagy többet nem szop le.
2018. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz mondatot értelmezni?


Amúgy meg ha nekem olyat mondanál, hogy kapd már be a f***m, én tuti otthagynálak a francba...

2018. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Elsővel értek egyet
2018. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta,hogy "most nem",te szerencsétlen,nem azt,hogy egyáltalán nem akarja majd neked csinálni.
2018. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak nehogy azt mondd neki, hogy kapja be, és ne is told a képébe, ahogy egy másik válaszoló tanácsolta... nekem mindkét esetben elmenne a kedvem tőle.

Új kapcsolatban először szex? Akkor meg mi a bajod? Azért sok embernek ez nem olyan durrbele az elsőben azonnal mindent, amit valaha csinálni fogunk... Meg egy csomó lány működik így, hogy kell egy kis összeszokás, hogy orálisan kényeztessen. Nálam is. Nem is tudom miért van ez így... talán mert kiszolgáltatottabb érzés az, hogy egy pénisz van a SZÁDBAN, a szád belsejében, mint a nyelveddel nyalogatni egy puncit.

2018. ápr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azért picit megleckéztetném legközelebb.

Felizgatnám , oda hajolnék és mondanám neki hogy " most nem".

2019. febr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!