Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek mi a kedvenc pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mi a kedvenc pénisz méretetek ha egyáltalán van ilyen?

Figyelt kérdés

Ismerek egy olyan lányt aki azt mondta, hogy azt szereti, ha hosszú és vékony mert akkor sokáig bemegy és arra izgul.

Több olyan lányt ismerek aki azt mondta, hogy az nem baj, ha nem hosszú csak legyen jó vastag.


Sok nő mondja, h legyen játékos, de, hogy ez mit takar azt nem értem.


Találkoztam olyan nővel is aki kifejezetten a nagy péniszt szereti és ezt nem is tagadja, de olyanokkal is találkoztam akik azt mondták, hogy ne legyen nagy mert az fáj nekik.


Elég nagy a katyvasz és valószínűleg minden nő mást szeret, mert gondolom minden nőnek más a mérete belülről és máshol van a g pontja.

De azért érdekelne, hogy neked személy szerint milyen pénisz a megfelelő?


Kort is írjatok lécci!



2018. ápr. 3. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Olyan mint a szerelmemé ( mással még nem voltam) 21N
2018. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1#es

És az övé milyen?


Azt el tudod képzelni, hogyha másmilyen lenne neki mint most akkor is ugyan úgy szeretnéd?


Magyarul az érzelmek a pénisz formája és mérete felett állnak?

2018. ápr. 3. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdező te magadtól vagy ilyen ostoba vagy valaki súg? Nyilván az érzelmek fontosak..mit gondolsz ki az aki azért szakít mert torpedó helyett banán alakú és mereven 70 helyett 85°-os szöget zár be?
2018. ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az eddigi napidörrentő kérdések között nem volt válasz?
2018. ápr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

15-17 közötti a számomra ideális.

29/N

2018. ápr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező 1 es vagyok. Fogalmam sincs mekkora (mármint centire) sosem mértem le, de nekem pont jó. Vastagságra és hosszra is. Amúgy nem, nem szakítanék vele ha másmien lenne, mert baromira szeretem és nem ezen múlik. :)
2018. ápr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, még jöhetek.
2018. ápr. 4. 23:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nincs kedvenc. Probaltam mar 19 centiset es kisebbet is. Nem a mereten mult, hogy mennyire elveztem.


Legyen mondjuk 12 es 18 kozott. De ha nagyon megfog a pasi, akkor igazabol barmekkora lehet neki, ugy kell egyben a csomaggal egyutt. :) 24

2018. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!