Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lány puncija vs idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lány puncija vs idősebb nő puncija. Tényleg más az íze?

Figyelt kérdés
Olvastam itt az oldalon egy hozzászólásban, de nekem nincsenek a fiatalabb (tini) korosztállyal kapcsolatban tapasztalataim. Tényleg jobb íze, illata lehet egy tini puncijának, mint mondjuk egy huszonévesnek? Ha igen, akkor mi lehet ennek az oka? Hormonok?
2018. ápr. 4. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Valami genetikai dolog van csak. Lány testvéreknek hasonló az illata és az íze.

De voltam már több korosztállyal is, nem a korán múlik, hanem az életvitelén.

A dohányosoknak más az íze, az biztos.

2018. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Nem.

Viszont az idősebbek sokkal jobban nedvesednek.

Az is igaz, hogy a gyerekek után tágabbak sokszor.

2018. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lánytesóknak tényleg nagyon hasonló az illatuk! ;)
2018. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát ny.ltam már fiatal lányt és idősebbet is,de a fiatal lányoké sem mindíg finomabb.((egyén függő))A hormonoknak elég sok köze van hozzá.Idősebbeknél is van akit élmény ny.lni!!!! Mondjuk azért fiatal lány párti vagyok.((imádom őket))
2018. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Az összes punci egy kincs.


39F

2018. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Ez kb pont olyan, mint a bőr, vagy a haj illata.

Mind más. Életkor (ebből adódóoan a hormonok is felelősek érte), genetika - személyes higiénia - táplálkozási szokások mind változtatnak rajta. Cigi pláne, az katasztrófa. Kicsit kirekesztő lesz, de még rasszfüggő is.

2018. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jelenlegi bnom dohányzik de én semmi különbséget nem tapasztaltam. Az igaz, hogy reggelre dohány szagú sajnos a szája de punci téren semmi gond, sőt nála valahogy az meg tán jobb is mint. Minden eddigi.
2018. ápr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok.

Még egy kérdést engedjetek meg, hátha erre is kapok választ. Vajon fordítva is igaz ez? Ezt aztán abszolút nem próbáltam és nem is fogom, de korral változhat a férfi nemi szerv íze és szaga? Vagy ez hasonló a női nemi szervhez és nem lehet egyértelműsíteni?

2018. ápr. 10. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!