Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők is szoktak itt GYK-n...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők is szoktak itt GYK-n "kiéhezve" böngészgetni a kérdések között?

Figyelt kérdés
Vagy csak mi férfiak vagyunk ilyenek?

2018. ápr. 4. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem csak ti....
2018. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem ártana nekem se egy-két ilyen.
2018. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy #1 most annyi felajánlkozást fog erre kapni, hogy nem győzi majd törölni :D
2018. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Max senkinek nem kellő nők. Amennyire én ismerem a nőket, azok ha be is lépnek ide, nem itt elik az életüket ha rendben van a szexuális eletük.
2018. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
1 vagyok. A "kiehezve" alatt én nem azt értem, hogy szexpartnert keresnek itt a nők. Inkább csak izgalmas témát....
2018. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

#4

Amennyire te ismered a nőket, az elég kevés lehet, mert akárcsak a férfiak, ők is különbözőek egymástól, így nem sorolhatók be egy ilyen csoportba a nemük alapján.

2018. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

5-ös:


Elég jól ismerem a nőket. Akiket jól megb*sznak, az nem fog itt böngészni. Ez 100%

2018. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Igen,persze. Sőt amikor épp van d.gópajtim,akkor is.
2018. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

#7

Értsd már meg, hogy nincs ilyen valid állítás, hogy "ismered A nőket". Nekem a kapcsolataim közül is voltak teljesen eltérő személyiségűek. Ilyen szöveget hogy "ismerem a nőket" az apám szokott mindig mondani, akinek összesen 1 nő volt egész életében. És simán látogathat ide, nem ezen múlik.

2018. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es:


Nem azt mondom, hogy egy olyan nő, akinek rendben van a szexuális élete egyáltalán nem jön ide. Én arról beszélek - amiről a kérdés is szól - hogy nem fog kiéhezetten a kanos pasikhoz hasonlóan 0-24-ben itt böngészni. Minek? Mire lenne kiéhezve, főleg akkor, ha többen is dugjak? Természetesen van kivétel, de általánosságban nem jellemző.


Én egy 1 nőt amugy meg is dugtam innen az oldalról, aki már annyira eltávolodott az akkori pasijától, hogy már a szexet sem élvezte. Már szingli volt, amikor elkezdtünk levelezni és később dugni. Akkor már csak miattam járt ide, ez a kategoria abszolút nem is érdekelte.

2018. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!