Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítási ok lenne ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítási ok lenne ha a barátotok megnézte egy másik lány fenekét?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
96%
nem. 22/L
2018. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem XD ez mekkora fa*ság már? ha te ezt láttad, hogy ezt csinálja, és ezért szakítanál, akkor jó nagy hülye vagy, hidd el, hogy ha nem vagy vele, akkor is megnézi más lány seggét, de nem jelenti azt, hogy nem szeret....
2018. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Barátnőmről van szó. És én voltam a "bűnös". 20/f
2018. ápr. 4. 21:34
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
2.-ik vagyok: ezért szakított? jeszus.... Hidd el nem érdemled meg :/
2018. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Miért nézegeted más lányok fenekét?
2018. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
haha :D ilyet...az én exem is megnézi minden lánynak a seggét még előttem is, de én csak kinevetem hogy mekkora pancser :D
2018. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
#3: Hű, szerintem a nyáron ne nagyon menjetek strandra... :D
2018. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Haverokkal voltunk és hülyeségből mondták hogy annak csajnak jobb segge van mint barátnőmnek én meg odanéztem mondtam is nevetve hogy ez nem igaz és ezt látta barátnőm. Utána meg hiába magyarázkodtam hogy mi a helyzet.
2018. ápr. 4. 21:38
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez még gázzabb.... ez már az idiótaság felső határa, szeirntem örülj, hogy vége, lehet hogy máskor azért szakít mert megnézted a kocsi seggét, és kb velem majdnem megtörtént mármint mentem a bnömmel (aki már ex), megnéztem egy jó autót, és behisztizett.... De ő bezzeg megnézhetett ázsiai fiúkat....rá néhány napra szakítottam :D
2018. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ilyen már volt nálunk is. Én csendben tűröm amikor ő a filmekben egyik másik sztárról mond olyan dolgokat hogy csak nézek. Hogy miket csinálna szívesen velük. De engem egy ilyen miatt kirakott. Pedig nagyon szeretem. És sose akartam mást.
2018. ápr. 4. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!