Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire szeretitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire szeretitek az állatias szexet?

Figyelt kérdés
Amikor a pasi keményen d.g és igazit téged szex közben úgy ahogy neki jó.. Nem figyel hogy fáj e a behatolás stb..
2018. ápr. 5. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
imádom
2018. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem akarnám, hogy fájjon, és szerencsére a párom is eléggé szeret engem ahhoz, hogy nem akar fájdalmat okozni nekem
2018. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Eleg izgato. Engem meg az enyhe fajdalom is izgat. Mondjuk normal szexnel nem szokott fajni a behatolas. De ha pl popsiba kicsit faj, mikor a makk behatol, az r.hadtul felizgat.
2018. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
A durva szexet szeretem, de olyan pasival, aki nem figyel a reakcióimra, biztos nem feküdnék le. Ha annyira lesz*ja, hogy a nő fájdalmat érez, keressen inkább egy kecskét.
2018. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Szeretek és a parommal szoktunk is vadulni,de nem úgy,hogy fájjon!

Bármi jöhet amíg nem fáj,az már nem az én kategóriám.

2018. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Mi néha 1-2x szoktunk így szexelni, hogy kicsit jobban bevadulunk. Ritkán van ilyen, néha belefér ilyen is. De amúgy az esetek 99,9%-ban nagyon figyel rám, hogy nekem is jó legyen a szex. Néha ilyen vadulás belefér (nekünk).
2018. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

"Nem figyel hogy fáj e a behatolás ...."


Egy ilyen eset után egy határozott mozdulattal letesztelném, hogy neki fáj-e álmában a behatolás egy száraz kígyóuborkával.


A vadulós szexet szeretem, de egy olyan férfit, aki nem figyel rám, csak arra, hogy neki mi a jó dobnék rövid úton.


(Mondjuk szerencsére elég jól szűröm őket, mert eddig minden partneremmel szuper jó volt a szex.)

2018. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Én valamiért nem szeretem.. fura is olvasni, hogy ennyien szeretik. Pedig nyitott vagyok, szexuálisan is. De amikor a párom csak egy kicsit gyorsabb vagy vadabb, nekem elszáll a vágyam, meg valahogy nem tudok.. lépést tartani, ha ez jó szó, és fizikailag, a vaginámban is csak kellemetlen dörzsölő reszelő érzést érzek (annak ellenére, hogy nedves vagyok). Szóval nekem egyszerűen sem gondolati szinten, sem testileg nem jön be.
2018. ápr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alkalomfüggő. Van amikor egy pici fájdalom is belefér de csak egy bizonyos mértékig tud izgató lenni.
2018. ápr. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!