Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Fiúk! Nektek van sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fiúk! Nektek van sex bakancslistátok? Amit mindenképp ki szeretnétek próbálni? Listát is kérhetek? Kor?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Van, de már szinte mindent kipipáltam rajta. Leginkább csak a kíváncsiság vezérelt, nem a fétis, szóval amint kipróbáltam valamit, többet nem nagyon mozgatott meg.


Ami még hiányzik:

Lánnyal szex, hármasban szex 2 pasival, szeretném ha az egyik a puncimra élvezne, a másik meg lenyalná, és szexelnék egy külföldivel.


Amit erkölcsi okokból nem tennék meg, de izgat:

Elcsábítani egy elhanyagolt férjet, akivel a felesége nem szexel, és próbál ellenállni, de nem bírja, és szanaszéjjel élvez rám. Külön tetszene ha utána sírna, vagy vmi, hogy lelkiismeret furdallása van. (fogalmam sincs ez miért izgat, de nem szedek szét családot, szóval erről csak fantáziálni szoktam)


L

2018. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
1, pedig kapni fogsz ajánlatokat. 😂
2018. ápr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 es nem rossz a lista ...nem rossz a 3 as felállás szivesen beszálnék a buliba és szivesen élveznék a puncikádra.18/5
2018. ápr. 6. 09:00
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Van, de morálisan elfogadható, nem úgy, mint egy #1-es kis taknyosnál. 😊
2018. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem listàztam a vágyaimat. Ahogy jöttek megpróbáltuk, ami tetszett azt megismételtük. Szerencsére párom elég nyitott ilyen téren. A hármas szex és a gruppen eddig kimaradtak de nem is igazán vágyok rájuk, csak kíváncsi vagyok.
2018. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
16%
4-es! Miért taknyos az 1-es?
2018. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb ilyen csak elméleti, ami komolyabban érdekelt, azt már kipróbáltam. Hármas két pasival (főleg ha bi-k), első alkalom félénk, szűz pasikkal, hosszas flörtöléssel lassan elcsábítani egy kiéhezett pasit (családos emberrel én sem csinálnám, de a gondolat izgató.) Másokkal flörtölni a pasim jelenlétében, akár csókolózni, pettingelni is velük úgy, hogy nézi. L
2018. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Semmi extra, csak domináns lábfétis kipróbálása egy nővel.
2018. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!