Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak nektek nem vissza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek nem vissza taszító hogy egy nőnek már nem ti voltatok az elsők?

Figyelt kérdés

Pl:egy több éves kapcsolat után ugye a nő mással jár és ha bele gondolsz hogy annyi év alatt hányszor meg lett b*szva főleg aki pl:15-20év után elvált!!

Vagy ugyan olyan nő marad és tud ugyan olyan élvezetes lenni a sz.x mint fiatalon?


22.L


2018. ápr. 7. 21:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nincs ezzel semmi probléma, nem a középkorban élünk...
2018. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Nőként mondom, hogy hatalmas nagy baromságot kérdeztél. Ha nem írod ki a korodat, kb. 15-nek tippeltelek volna.
2018. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

Nem visszataszito. Mondjuk az igen ha ugy csereli a csavoit mint mas az alsonemut. Tehat van egy hatar, de ha nem en vagyok az elso, akkor nem en vagyok, ez van.

Belegondolok az exeim hanyszor voltak meg... hat igen, bejarattam a kovetkezoknek, haha : ) dehat ez van.

2018. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy visszataszító :)!

Alap, hogy egészséges legyen (kapcsolat elején célszerű mindkét félnek elmenni szűrésre, így nincs kétely), és ha több éves kapcsolatban volt az azt is jelenti, hogy nem csapodár, vélhetően komoly gondolkodású a párkapcsolat terén.

37F

2018. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Miért te csak egy valakivel fogsz egész életedben lenni, hogy ne undorodjanak, majd tőled? (legyen úgy amúgy).
2018. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

És neked? Mert a veled szexelő pasinak nem te vagy az első!


Élvezetesebb is tud lenni, mert már van tapasztalata!

2018. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 RRR ***** válasza:
95%

nem az

és nem is érdekel ,mi volt előttem

..

2018. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem! Nem kopik el, viszont van tapasztalata amitől jobb lesz a következő partnerrel!
2018. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Akinek ez baj, az totálisan éretlen egy kapcsolathoz.
2018. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
Van aki szereti elvenni a csaj szüzességét, van aki meg pl sose vállná be... Szóval ízlések és pofonok...
2018. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!