Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajomat megnyutatja ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajomat megnyutatja ha orálozhat . Ha rossz kedvű vagy ideges akkor mindig rá cuppan. Szeritetek mièrt?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem elég a kérdésben a válasz, vagy még mi is válaszoljuk meg..? Nem lenne egyszerűbb megkérdezni a barátnődtől amúgy meg?

Autism pls.

2018. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Mert megnyugtatja.
2018. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
troll?
2018. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
A babákat is megnyugtatja a cumizás és ezt a nők nem is növik ki nagy korukra se és ezért szeretnek "cumizni" , mert nyugtató hatással van rájuk :)
2018. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Engem is megnyugtat, kikapcsol, ellazít, szeretem csinálni.
2018. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Én is ilyen vagyok. Nagyon megnyugtat *-*
2018. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elsősorban szerintem azért, mert jó érzés örömet okozni meg látni a párod reakcióit közben, és ez feledteti az idegességet vagy rosszkedvűséget. :)


De ha brit tudósok vizsgálnák a jelenséget, lehet, ők kihoznák, hogy a spermának vagy az előváladéknak van ilyen nyugtató hatása. :D

2018. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet ő is a szexet használja pótcselekvésnek. Ezt a jelenséget saját magamon vettem észre. Orál közben gondolom élvezed és gyengédebben is viselkedsz vele, utána összebújtok,stb,stb. Lehet kap egy kis extra figyelmet tőled, amit egyébként szerintem orálon kívül adj meg neki, ha rosszkedvű, mert így nem miattad csinálja szerintem.
2018. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!