Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elégítettétek már ki orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elégítettétek már ki orálisan vezetés közben a barátotokat?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Meg borotválkozás közben is .
2018. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen 😃 de csak egyszer volt ilyen, többször nem, mivel elég balesetveszélyes.
2018. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

engem próbált párom, de annyira nem tudtam vezetésre koncentrálni, hogy inkább leállítottam és parkolóba félre mentünk. egyébként baromi kényelmetlen.


fantáziában izgató, hogy mondjuk a nő már nem bírja és kellesz neki vagy ha egy "titkos" valakivel csinálod, de barátnővel kényelmetlen :)

de azért jó élmény

2018. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer volt rá példa. A pasimnak nem volt túl jó, nem tudott egyszerre két fele koncentrálni, és ezért nem volt olyan kemény a farka, így abbahagytam. Nem épp a legszerencsésebb vezetés közben csinálni, mert balesetveszélyes.

Amúgy a legviccesebb az volt az egészben, mikor párom szól hogy most jön autó szemből, én meg nem fogtam fel amit mondotty és pont akkor ültem fel mikor közel volt az autó, és látták hogy "onnan" egyenesedtem fel 😃

2018. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az a legkisebb probléma, hogy nehéz két felé figyelni, de elég egy kicsi koccanás is és a csaj rá harap, nem sértésnek szánom, de nem tudom hogy az emberek hogy lehetnek ilyen hülyék. yyyyyyy
2018. ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen
2018. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Fujj, orálisan soha nem szabad, főleg nem házasság előtt!!!
2018. ápr. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8-as, remélem csak troll vagy! :D
2018. ápr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon élvezzük az extrém helyzeteket. Természetesen nagyon óvatos volt és lassan ment közben :D 20/L
2018. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!