Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Foglalkoztat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Foglalkoztat benneteket a 2 nő 1 pasi felállás?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, csak nehéz hozzá lányt találni.
2018. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Engem nem. Ha már hármasban csinálnám akkor csak 2 pasival tudnám elképzelni.

24/N

2018. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Igen de osztom az első véleményét... Lehetetlen hozzá lányt találni.

25N

2018. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Inkább 2 pasi.
2018. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Fuj! Nem! Ket PASI meg en. Nem az lenne a baj a lanyokkal hogy pl a baratom nem csak vele szexelne vagy ha nem parkapcsolatban de mondjuk ket no egy pasi..nem akarok annak a farkan lovagolni akit a no leszopott es az elobb meg o ult rajta. Az o nedvei meg fuj..meztelenul..nem akarom hogy egy no hozzam erjen akarcsak veletlen is. Meg annyira nem is izgat ez. Inkabb ket ferfi egy no! Ez van!
2018. ápr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen. De én biszex vagyok, egyébként biztos taszítana - lásd itt is a sok negatív választ.
2018. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ertheto,hogy egy HETERO no nem feltetlenul szeretne latni egy masik not meztelenul egy agyban nem akar vele semmilfele testi erintkezest vagy maga a latvanya is taszit. En sem akarnam bamulni egy no puncijat valagat nem szopnam le a ferfit ha elotte o is leszopta mar akkor meg vegkepp nem ha meg punci nedves is a farka a sracnak..egy nonek a nedveit is nyalogatnam. Nem! Szerintem ezert ritkabb a ket no egy ferfi felallas.
2018. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
1 dolgot engednék meg: ha a párom belém vagy a puncimra élvez és a lány kinyalja. Ennyi izgat (fantázia szintjén) a 2 nő 1 pasi felállásban. Ez pedig elég kevés.
2018. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Engem izgat a gondolat, szeretnénk a partneremmel kipróbálni, de mèg nem találtunk olyan lányt aki mindkettőnknek tetszene, meg a lány is benne lenne.

23N

2018. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen
2018. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!