Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Várnátok még, ha szűz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várnátok még, ha szűz?

Figyelt kérdés
Megtaláltam őt. Mindig mellettem van. Akkor is, amikor a legrosszabb időszakomat élem. Viszont. 3 éve és 3 hónapja együtt vágyunk. És nem volt szex. Orális dolgok voltak már a részéről, viszont az ujjal való simogatáson túl nem enged semmit. Lehet azért mert nem vagyok túl "erőszakos". Baj van? Ő életem szerelme. Volt már több barátnőm, sok szexuális élményem, de ő más... imádom, és számomra 100% nő. Várjak még vagy mondjam meg h szex vagy dobom? 3 év és 3 hónap nagyon sok...?

2018. ápr. 15. 21:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó féreg lennék, ha emiatt szakítanék.

Ha szerelmes vagyok valakibe, akkor nem csak azért vagyok az, hogy X időn belül megdugjam. Ha pedig valakit életem szerelmének tartok, akkor ezerszer többeet ér egy vele kettesben eltöltött perc, mint egy oltári nagy hancúr.

Kényszeríteni meg eleve nem fogom azt, akit szeretek. A szerelem nem erről szól...

2018. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%

"3 év és 3 hónap nagyon sok...?"


Ha 10-12 évesen jöttetek össze, akkor nem. Egyébként igen! Ezt nőként mondom.


Miért nem akar lefeküdni veled? Mitől fél?

2018. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Hány évesek vagytok?

Nem mindegy, hogy egy 30-as párról van szó, vagy összejöttetek, amikor 15 éves volt, most meg 18...

2018. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
erről mesélj privátban, hány éves vagy? és a lány hány éves?
2018. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem is nyaltad még ki?
2018. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem őt kérdezed meg erről, hogy miért nem akar veled lefeküdni. Könyörgöm 3 éve együtt vagytok, életed nagy szerelme de eddig nem jutott eszedbe kommunikálni vele vagy mi? És mi az ha nincs szex akkor dobod. Akkor még se az a nagy szerelem van. Mert ez bunkóság. És undorító viselkedés, főleg úgy hogy nincs annyi eszed megkérdezd miért nem akarja.
2018. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem várj még vagy 10 évet, neked nem sürgős.
2018. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Dobnám a francba... hol kéne nekem ilyen hibbant tyúk... kitudja hogy nem-e csinálja mással... velem meg azért nem akar.
2018. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

hát ha szereted, akkor vársz, ha nem akkor nem.


ő szeret téged hogy érzed? mutatja,vagy mondja?

2018. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

A 8-asnak van igaza.


Keress egy más nőt, akivel normális párkapcsolatban lehetsz.


(7-es voltam)

2018. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!