Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mikor hátulról csinálj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor hátulról csináljátok, rátok fekszik a párotok?

Figyelt kérdés

A barátom mindig teljesen rám helyezi a testsúlyát, ha nem fekszem, a lábait is felhúzza, és képes sokáig így csinálni, amit nekem elég nehéz megtartani.

Ha mondom hogy inkább feltérdelve csinálja, akkor csak pár másodpercre egyenesedik ki, majd ugyanúgy folytatja, ami nekem teljesen el tudja venni az egész élvezhetőségét. Konkrétan elmondtam a páromnak hogy nehéz, és nem jó, de mindig ugyanazt csinálja, még a lábait se tartja lent, hogy mégis, ne én tartsam őt mikor négykézláb vagyok.

Másnál is így van? Szerintem máshogyan nagyon nagyon szeretném ezt a pózt, és csak emiatt zavar. Kort is írjatok.



2018. ápr. 16. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátom engem is mindig agyonnyomott, de nem csak ebben a pózban, hanem kb minden egyébben, és utáltam.

25

2018. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz.. Bocs, hogy írok, igaz én férfi vagyok, de sosem szoktam ránehezedni a partnereimre.. Csináljátok más pózban, ahol nem nyom össze.. nem?
2018. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De igen, csak engem zavar, mert ha épp nem támaszkodik rám, akkor érzem hogy ez az egyik kedvenc pózom lehetne.
2018. ápr. 16. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez volt velem is. A baratom folyton ram fekudt es nem birtam ot el. Minden lehetseges pozicioban tamaszkodott vagy fekudt rajtam. Szoltam neki es valtoztattunk egyutt. Azota nem csinalja ha igen akkor azonnal kapcsol es mar csak megmosolyogtatot az egesz szitu. En hatulrol szeretem amugy a legjobban:)))) es amikor rajtam fekudt a parom akkor nekem sem volt valami jo. Szoval beszeljetek meg a pasiddal!!


L

2018. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szokott így rámnehezedni.
2018. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Abszolút nem bántásból,de nagyon nevetek az utolsón,hogy minden pózba rátehénkedik a párja. Bocsánat


Nem szokott hátulról rámnehezedni sose,sőt...

2018. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!