Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó ötlet megpróbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet megpróbálni megmenteni egy férfit?

Figyelt kérdés
Jó embernek érzem, csak furcsa életvitellel és szokásokkal. Az emberekhez nem ért, zárkózott típus. Szeretném, ha fejlődhetne mellettem, tanulékonynak tűnik.
2018. ápr. 16. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lol?
2018. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

what?

a szürke 50-en szocializáltak vagy mi bajod van?

2018. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha erősebb személyiség vagy nála, ha kitartó és türelmes is vagy, akár még sikerülhet is!
2018. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég volt a 9és fél hét az egyforma zoknikkal és ledobta az agyam a motorláncot..
2018. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha tanulékonynak tűnik és hallgat rád, akkor igen, van értelme. Ha jó minta vagy számára, akkor meghálája a tanításodat. De vigyázz magadra is, és ha kell, akkor töltődj fel:).
2018. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ki szeretne megmenteni? Van még olyan nő aki ilyen kedves és oda adó?
2018. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Biztos én vagyok ezzel így, de szerintem egy olyan kapcsolatba felesleges belefogni, amiben úgy állsz hozzá a társadhoz, hogy meg kell menteni a saját személyiségétől.


Nem élveztem, mikor ilyen kapcsolatban voltam. És van olyan ismerősöm is, aki mellett a barátnője ebben ment tönkre pár év alatt.

2018. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudom sokan utálják Csernus dokit, de ebben (mint sok más dologban is) nagyon igaza van: "Minden ember saját sorsának a kovácsa".
2018. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én épp benne vagyok egy ilyen projektben, igaz nálunk az elejèn tisztázva lett hogy én nem keresek párt, de barátkozhatunk.

Hát igazából baromi fárasztó. Alapvetően jó embernek gondolom, de párnak nem kéne, mert egyáltalán nem érdeklődő, semmire nem kérdez rá, minden beszélgetést nekem kell irányítani és nőként nem erre a szerepre vágynék hosszú távon.

Gondold át, hogy te mire vágysz, mert persze jó érzés valakit megmenteni de egy kapcsolat a kölcsönösségről is szól, és ha te nem kapsz cserébe semmit akkor az nem fog működni szerintem.

2018. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi a ....nek foglalkozol mással ilyen téren? Foglalkozz a saját dolgoddal te ny.....!
2018. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!