Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják a nők, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a nők, hogy a méret a lényeg? Sose fogom megérteni ...

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza már el, Hogy ez náluk milyen felfogás ?
2018. ápr. 17. 21:30
1 2
 1/13 Diavolino44 ***** válasza:
77%

Ezt melyik mondja, mert itt meg a csapbol is az folyik, hogy nem szamit.

Max annyira, tenyleg ne legyen micropenisz.

2018. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
ezt a pasik mondják...
2018. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Első!


Itt azt se szabad elhinni, amit kérdeznek.

A második az élő példa, minden ilyen válasznál megjelenik valami sztorival, aztán álszenteskedik.

Majd figyeld meg, 81%

2018. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Voltál már alacsony kis kezű nőben?12 cm nél felakadsz hátulról és kin van még a farkad nagy része és sokszor fáj a vége?

190es volt kosárlabdázó nővel fiatalon? a kis vékonyka akkor még alig 4vastag 16-17centiseddel háromszor szélesebb hüvelyben aminek nem érezted a végét?

Jóétvágyú 160magas nővel?akibe a 22-24is tövig ment és hiába dugtad tövig a 19es szerszámod csak akkor nyög fel,még jöhetne 2-3centi azt mondta?

Mert minden nő más méretű,elég volna egy univerzális cipőméret nem?

Amúgy az átlag:


hosszúság (mérőrúddal mérve): 6,9-15 cm (2,7-5,9 inch);

szélesség: 4,8-6,3 cm (1,9-2,5 inch);

bemeneti átmérő: 2,4 - 6,5 cm (0,94 - 2,56 inch)valakinél 7,5cm ig valahol olvastam


az izgalmi állapot másfélszeresére növeli a nyugalmi állapotot,valahol 200-300% olvastam hosszban

2018. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 hez: Amíg csak a szerelem fűtött én sem értettem...
2018. ápr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sok nővel voltam, nagy méretem van. Soha egyetlen nőm sem mondta hogy a méret lenne a lényeg. Szóvátették hogy jó nagy és ennyi. De hogy ez lenne a lényeg nagyon kétlem. Soha nem volt rámirva hogy hány centi amikor randiztam, és nem is mutogattam nekik előtte. Amikor a szexre került a sor akkor látták először.
2018. ápr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilyet senki nem mond kèrdező! Az már más dolog hogy 2 pasi között azt vàlasztjuk amelyikkel jobb a szex, és az általában az akinek egy átlag mérete (17cm) azért megvan, pl egy 13 cm es a másik ami lehet elég lesz de kockázatos hogy nem.
2018. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert hazudnak ennyi. Pl a Gazdag kisfarkú kanjaikat nem akarják megbántani, csak megcsalni XD. A legtöbb nőbe egy 14-16cm hosszú és 4-4,5cm-es vastagságú hancúrléc elég, a kicsi az nem. A kicst értsd ilyen 12cm/3,5cm-es koktél uborka méretre.. Egy ilyentől mit vársz el tényleg? Harangozol a nőben ember..
2018. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 Szia Ubi.Igazad van tényleg.Nekem is vékony volt 25évesen is még.Nézd van a hogyan növelhetjük a péniszünket fórum ott vannak sokan és ha visszaolvasol sokan megnövelték.3,5 ből 3,8-4 és 1-3cm növelés nem lehetetlen feladat és meg is marad.

Teljesen megértelek amúgy emlékszem alig volt 4vastag de az nem volt annyira rossz.Rohadt pár milliméter nagyon sokat számít.Naponta 10perc masszírozás beindítaná első körben.Kéne neked egy kis sikerélmény.

2018. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ma 17:20.. Áruld már el, mit szívsz tesa? Persze, hogy nagyobb lett igen, és szerinted ezt f#szságot van olyan aki el is hiszi rajtad kívül? :D
2018. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!