Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem túl nagy de formás a feneke,a derekán és a hasán van felesleg de nem olyan sok,a mellei kicsik,saláta p*cija van ami kissé sötétebb piros,formás a combja és arcra átlagos.Nem zavarna titeket a hasa és a derekán lévő felesleg?Esetleg a kis mell?A p*cija? az alakja nem a körte típus hanem inkább széles a csípője olyan kb mint egy tégla lap.De rendszeresen sportol csak ilyen a genetikája.

Kapcsolatot eltudnátok vele képzelni?Gusztustalan lenne számotokra?Ha az arca nem csúnya?



2018. ápr. 17. 22:20
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
ja és kb 47-8 kiló
2018. ápr. 17. 22:21
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gusztustalan,simán lefeküdnék vele.f
2018. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezekben semmi kifogásolható nincs, szóval igen.
2018. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna sem a felesleg, sem a kis mell, a széles csípő és a formás comb pedig a gyengém.

Kapcsolatban pedig a külső másodlagos.

2018. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%

Engem nem zavarna, sőt :) A szexet valószínűleg élvezném vele, legalábbis így külső alapján.

Kapcsolatot is el tudnék képzelni vele ennyi alapján, de pl. nem tudom milyen magas, a nálam alacsonyabb csajok pedig nem igazán jönnek be. szóval van itt még jó pár dolog amit nem tudunk meg.


A leírtak alapján nekem megfelelne :D

2018. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%

Nyugi, az itteni pasik többsége egy víziló méretű nőt , két foggal és csípőig érő csecsekkel, az is mehetne.

Lehet nem lennének olyan büszkék rá, mint a fent említett nő esetén, de titokban bevállalnák.

2018. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg egy arc nélküli fotó? Könnyebb lenne látva válaszolni!
2018. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ez a súky simán jó még.
2018. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem zavar de kép nélkül nehezen tudom elképzelni! Privi? Képcsere?
2018. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Le is fekudnek vele, kapcsolatot is el tudnek kepzelni. Kuldj kepet :)
2018. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!