Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki akar nyalni a párom! Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akar nyalni a párom! Van valami jó tippetek hogyan legyek, borotválkozzak (szoktam ) vagy se?

Figyelt kérdés
Hogy legyek valahogy szép odalent vagy akármi jó tipp ? Fürdés után ? Vagy egyáltalán megengedjem? Ki akarom próbálni csak félek csúnyának talál odalent?
2018. ápr. 18. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mert,felül szebb vagy?
2018. ápr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Borostás ne legyen, dzsungel ne legyen, illatos legyen, előtte mosd meg.

Alap: lazulj el és élvezd.

Ha ki akar nyalni, biztos tetszeni fog neki a nunid. Ne izgulj!

2018. ápr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mosd meg 😊 a szőrt meg tőle kérdezd meg ☺️

19L

2018. ápr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Tisztaság alap, szerintem csupaszon a legjobb, de eszt vele beszèld meg neki mi tetszik ès lazulj el. Legtöbb fèrfi ahogy èn is imád nyalni ès ùgy izgatni partnerèt.
2018. ápr. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Mi az hogy mozsd meg...????!!!! Nem tanyán el ez a lány:( hogy bele ül egy teknobe és kész a punci.

Hallgas rám kérlek és egyikotok sem fog csalódni...és lesz meg több IS ilyen alkalom.

Szó...mielőtt jön 1-2 órával elkezdheted a nagy változást, ne aggódj csak tisztálkodni kell, ehez jobb a furdokad vízzel mint a zuhany. Te döntöd el...

A labod , hónaljad, és a puncid borotvald le ,vannak szőrteleníto krémek de a puncidra azt nem szabad , de a puncidon a helyedben egy kis háromszöget otthagynek fölötte, szerintem sokkal vonzóbb mint a csupasz punci, kivanatosabb és nőies. Lehyen a háromszög látható és nem hosszú, légy illatos test ápoló stb esetleg intim tusfürdőt is használhatsz, legyen óvszer ha kell mert a pasik nem igen gondolnak erre.

Ha meg teheted köntösben nyis neki ajtót , ha nagyon szexi akarsz lenni ne vegyél föl fehernemut és sugd is meg neki hogy nincs rajtam bugyi, híd el kívánni fog téged többször is egy nap...

2018. ápr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Előtte min. 1 órával fürödj le, ne és ne legyél szúrós alul.
2018. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Jesszusom, azért ekkora előkészületek nem kellenek, mint az előttem válaszoló írta... Mosakodj meg, úgy ahogy (remélhetőleg) egyébként is szoktál, szőrteleníts vagy ne, ahogy neked kényelmes és ennyi. Ne csináljunk már a nőknek adott orális szexből ekkora dolgot. Mire elkészül a leányzó, már el fog menni a kedve ettől az egésztől... a sok soviniszta barom!
2018. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!